Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oem 5" Navigasyon

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Güzel olmuş Aydın Bey yalnız kenarlardan çıkan gri yerlere siyah elektrik bantı veya başka bir siyah kaplama yapabilirsiniz ,bu sayede gri kısım sırıtmaz ve daha güzel görünüm olabilir :) birde sony teyp oldu mu yemede yanında yat :) birde bu ekranı nerden ne kadara nasıl temin ettiniz ? Navigasyon özelliğide anteni takınca çalışıcak mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel olmuş Aydın Bey yalnız kenarlardan çıkan gri yerlere siyah elektrik bantı veya başka bir siyah kaplama yapabilirsiniz ,bu sayede gri kısım sırıtmaz ve daha güzel görünüm olabilir :) birde sony teyp oldu mu yemede yanında yat :) birde bu ekranı nerden ne kadara nasıl temin ettiniz ? Navigasyon özelliğide anteni takınca çalışıcak mı?

Teşekkür ederim; çerçeveyi halledeceğimi düşünüyorum yakın zamanda.

Sadece anten yetmez sd kart ile haritayıda yüklemek gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın bey benim aracımdaki ekran araçla birlikte gelen 4.2" rekli ekran bu ekranın arka tarafında kamera girişi varmı bilmiyorum kırarım diye sökemedimde

acaba sizdeki 5" ekranın arkasında kamera girişleri mevcutmu mümkünse bir fotoğraf koyabilirmisiniz.

Çok teşekkürler

Aldığım ekranın arkası aynen Ozanın eklediği fotodaki gibi; bunların ne ile ilgili olduğunun bir yerlerinde yazdığına eminim; ancak ben ilk etapta ekranın çalışıp çalışmadığına odaklandığım için bakmadım açıkçası.

Ama bir ara tekrar söküp bakıcam; biri GPS anteni olacak o kesin ama diğer 3 ünün ne olduğunu bilemiyorum.

IMG_0551_zps8b22007e.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Navigasyon için ana ünite değişmeli sanırım.? SD kart neyi nereye yükleyecek. Ana ünitede navi için gerekli sistem var mı?

Engin Fotoda üstte gördüğün siyah giriş SD kart yuvası; harita yüklü SD kartı buraya takmak gerek.

Ve yine bunula birlikte ekranda No GPS yazısını görüyorsun GPS bağlantısını yapmak gerekiyor; ana ünite ile işi yok navinin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki ürünün fiyatı nedir ve nereden temin ettiniz onla ilgilide bilgi verebiliri misiniz ?

Mercekli farlar ile birlikte aldığım için net olarak ben bu ekranı şu fiyata aldım diyemem; mercekli far işimde biraz karışık uzun bir hikayesi var bu parçaların :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin Fotoda üstte gördüğün siyah giriş SD kart yuvası; harita yüklü SD kartı buraya takmak gerek.

Ve yine bunula birlikte ekranda No GPS yazısını görüyorsun GPS bağlantısını yapmak gerekiyor; ana ünite ile işi yok navinin.

Ekran piyasada satılan navi cihazları gibi bir cihaz demek ki. SD karttan yükleyip anten bağlantısı yaptığında çalışması gerek bu durumda. Güle güle kullan tekrar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekran piyasada satılan navi cihazları gibi bir cihaz demek ki. SD karttan yükleyip anten bağlantısı yaptığında çalışması gerek bu durumda. Güle güle kullan tekrar.

Aynen; zaten satılan navilerde de yüklü bir harita var GPS ten konum bilgisini alıp seni o harita üzerine yerleştiriyor.

Biz haritayı SD kart ile yükleyeceğiz.

Şöyle düşün;

Samyung_NF700_SD_Card.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.