Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oem 5" Navigasyon

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Teşekkürler Bora;

4. ne için onu biliyormusun?

2 li yan yana olan birisi kameranın diğeride ses girişi sanırım,mertolün söylediklerinden hatırladığım kadarıyla pasif giriş,pek kullanılmıyor diye hatırlıyorum, sadece 3 tanesi kullanılıyor, navigasyon anteni,kamera ve entegre ön kamera girişi...Ses girişi pasif durumda....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yok, şunu takıyorsun ve aracın dışına yakın yerlere monte edeceksin gerek göğüs altı gerek göğüs üstü test edilir, görüyor mu diye ondan sonra yapıştırılır ucu..

bukadar.. önemli olan harita bulmak maaliyet o... crack'li bulmak lazım :P karaköy stlye

15104.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yok, şunu takıyorsun ve aracın dışına yakın yerlere monte edeceksin gerek göğüs altı gerek göğüs üstü test edilir, görüyor mu diye ondan sonra yapıştırılır ucu..

bukadar.. önemli olan harita bulmak maaliyet o... crack'li bulmak lazım :P karaköy stlye

Çözünürlüğü bilmek ve üzerindeki yazılımı bilmek lazım. Çok anlamam ama mutlaka vardır crackli torrentlerde. :) Navi kullananlar bilirler, üzerindeki yazılıma göre farklı harita mı gerekir. Mesela igo üzerine veya sygic üzerine başarsoft haritası yüklemek olmaz diye düşünüyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çözünürlüğü bilmek ve üzerindeki yazılımı bilmek lazım. Çok anlamam ama mutlaka vardır crackli torrentlerde. :) Navi kullananlar bilirler, üzerindeki yazılıma göre farklı harita mı gerekir. Mesela igo üzerine veya sygic üzerine başarsoft haritası yüklemek olmaz diye düşünüyorum. :)

igo veya sygic hangi ülkede kimle anlaştıysa o abi,

igo başarsoft ile çalışıyor misal, aynen buna uygununu bulmak lazım her harita olmaz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın üzerindeki yazılımı söylesin aratırız bir :)

Harici navigasyonlarda, üzerindeki yazılımı kaldırmadan, hafıza kartına atılan bir dosya yardımıyla farklı yazılım kullanılabiliyor. Genelde usb bellek ya da cdlerde gördüğümüz otomatik çalıştırma dosyasını (autorun.inf) bu modülde okutabilmemiz önemli. Eğer dosyayı okuyuo işlem yapıyorsa; işlemci hızı, bellek gibi etmenler de dikkate alınarak bunda da iGo vs. kullanılabilir. iGo kullanılınca zaten harita sorunu da kalmaz. Navigasyon cihazımda ben de bu yolu izleyip yazılımı değiştirmiştim. Cihazı sd kart üzerinden çalıştırıyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.