Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oem 5" Navigasyon

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Dün diğer konuda bahsetmiştim parçacı numune navigasyonlu ekran buldum gel bak diye, gider denerim diye düşünüyordum. Gittim baktımki parça bozukmuş(ekran kırık) :D Bende emin olmak için fotoğraflarını çektim.

Parça kodu:

IMG_0550_zps4d8af0ac.jpg

4 tane yuvarlak soketin hepsi GPS içinmi? normal ekranda yok bunlar.

IMG_0551_zps8b22007e.jpg

Buda önden görünüş

IMG_0552_zpse4793b3f.jpg

Bu alet doğru mu?

Şuan elinde çerçeve yok, eldeki çerçevelere baktık, normal titanium çerçevesi büyük geldi ekranın metal kasası görünüyor. ekranımız küçük ama çerçevesi sağolsun epey büyük :) onu keserim diyordum mecburen değiştirmek gerekecek :(

çalışan ekranı bulunca arıcak gidicem benim arabaya takıp denicez ondan sonra sipariş vericek, almayı düşünenler şimdiden ön talep olarak yazarsa daha iyi olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son harf versiyonu anlatır. Yani DG ile DJ arasında üretime bağlı olarak yapılmış olan bir farklılık varsa o anlama gelir. Atıyorum yazılımına bir satır daha eklenmesi ya da çıkartılması gibi.. Sonu DJ olan DG olandna daha sonraki yazılımı taşıyor demektir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son harf versiyonu anlatır. Yani DG ile DJ arasında üretime bağlı olarak yapılmış olan bir farklılık varsa o anlama gelir. Atıyorum yazılımına bir satır daha eklenmesi ya da çıkartılması gibi.. Sonu DJ olan DG olandna daha sonraki yazılımı taşıyor demektir.

Bakalım gelenler ne gelicek :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farketmezki. Hepsi çalışıyor. Yapılan değişikliklerin bir çoğu yazılımla ilgili. He arada 3-5 sene fark olursa elbet önemli ama bunlar çıkalı daha çok zaman olmadıki...

Bunları güncellemek için servisle muhattap olmak istemiyorum, garantiydi vs bişey derler sinir ederler adamı :D ne kadar güncel gelirse okadar iyi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu zaten serviste güncelleyemezler. İllede yazılım olması gerekmiyor, atıyorum plastik bir tırnağın yerini ya da boyutunu bile değiştirseler versiyon değişir.

Anladım abi. E ozaman daha önemli değilmi yeni versiyon olması.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuçta aldığınız mallar o ya da bu şekilde bir nedenden ötürü fabrikanın kalite kontrol prosesinde fail olduğu için hurdaya ayrılan mallar. Bu mallar ihale ile çok ucuza satılıyor. O ihaleye girip satın alan adamlarda bunları çeşitli pazarlarda satıyorlar. Normal şartlarda bunları sıfır diye satamamaları lazım ama burası Türkiye..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuçta aldığınız mallar o ya da bu şekilde bir nedenden ötürü fabrikanın kalite kontrol prosesinde fail olduğu için hurdaya ayrılan mallar. Bu mallar ihale ile çok ucuza satılıyor. O ihaleye girip satın alan adamlarda bunları çeşitli pazarlarda satıyorlar. Normal şartlarda bunları sıfır diye satamamaları lazım ama burası Türkiye..

Aldığım yere garantisi varmı diye sordum. Oda elektroniğe garanti vermiyorum tak çalışırsa Tamamdir calışmazsa benimde dedi. Bende dükkanın önünde taktım göstergeleri o yüzden o konuda pek sıkıntım yok :) çalışmazsa veririz geri :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi direkt Otosan'dan sipariş edilenler haricindekilerin hepsi mi böyle?

Ben paralel ithalat falandır diye düşünüyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.