Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opel Mokka Kısa İnceleme Ve Resimler

Önerilen Mesajlar

Bugün İkitelli Opel Ataköy'e gittim. Corsa'yı 15bin servise götürmüştüm. Bu arada yeni gelen Mokka'ya bakma fırsatım oldu. Bir iki tanede fotoğraf çektim. aşağıda ekleyeceğim. Genel olarak Juke benzeri bir araç olduğunu düşünüyorum. İç hacim olarak daha başarılı sanırım. 4x2 ve 4x4 olarak gelecekmiş. Dizel motoru için bir yıl sonra 1.7 olarak gelecek dediler. Bu durum ciddi bir handikap. Bu sınıf için Opel'in yeterli bir dizeli yok. Fotoğraflarda ki araç 4x4 bu donanımla 60bin TL fiyatı varmış... 1.6lt 115bg benzinli baz fiyat için 52.5 dediler. Genel olarak Corsa'nın üzerinde Astra'nın biraz altında bir kalitesi olduğunu düşünüyorum. Ön konsol ve kullanılan malzeme Astra benzeri ama sanıyorum biraz altında.

Fotoğraflardaki araç 4x4 ve donanımı

20121006121706.jpg

20121006121630.jpg

20121006121615.jpg

20121006121602.jpg

20121006121446.jpg

20121006121459.jpg

20121006121518.jpg

20121006121537.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buna 1.3 cdti koymasınlarda :)

Çok merak etmediğimden sormadım.Ama müşteriye benzinli var. Seneye 1.7lt dizel olanı gelecek diye anlatıyorlardı. Fiyatı duyunca pek yakından bakmadım. Açıkçası bu paralara [minumum 52.5] alacağım bir araba değil.1.6lt atmosferik benzinli motoru ancak ayağım yerden kesilsin mantığıyla alırım bu saatten sonra. O zamanda 52 bin TLlik arabaya bakmam. Bunun üzeri fiyatlar direk

1.4T 140 bg 4x4 ve 59bin TL.

1.6lt 115bg Cosmo olanı 58bin TL.

1.4T 140bg 4x4 Cosmo olanı 65bin TL.

Kullanmadan daha fazla yorum yapmak istemedim.

Bana ikinci araba için geniş hacimli Meriva güzel geliyor. Ama fiyatı yüksek geldiği için alamamıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opel de 2013 ortasında 1.6 dizel geleceği söylenmekte. Bu motor 1.7 motor ısuzu motorunun geliştirilmesiyle yapıldığı söyleniyor. Satış danışmanın dediğine göre 1.6 litrede en güçlü motor olacakmış. Yani 130 Hp ve 320 nm den fazla...

Serhat E. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Qashqai ve Juke ile rekabet eder şimdilik, gelirse de Ecosport ile...

Genelde Kore üretimi bir araç için iyi kalitede.

1.4 Turbo motor 140 PS ile yeterince güçlü ve keyifli bir sürüş imkanı sunuyor, direksiyon sistemi methediliyor, yani sürüşü sportif ve atak olarak nitelendirilebilir.

Ekonomik bir araç değil, zevk ve keyif için alınabilir, ama onun için de fazla Opel, yakında bunun bir de Chevrolet versiyonu çıkarsa ucuza şaşırmam ayrıca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Qashqai ve Juke ile rekabet eder şimdilik, gelirse de Ecosport ile...

Genelde Kore üretimi bir araç için iyi kalitede.

1.4 Turbo motor 140 PS ile yeterince güçlü ve keyifli bir sürüş imkanı sunuyor, direksiyon sistemi methediliyor, yani sürüşü sportif ve atak olarak nitelendirilebilir.

Ekonomik bir araç değil, zevk ve keyif için alınabilir, ama onun için de fazla Opel, yakında bunun bir de Chevrolet versiyonu çıkarsa ucuza şaşırmam ayrıca.

doktorum cigerparem TRAX dedikya...chevroletin...kardeşi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gecen bu araba arkamda idi, yetişemedi özellikle viraj çıkışlarında fark açılmıştı :) artık hangi motordu bilmiyorum.

Yetişmesi gerektiği beklentisinin farkında mıydı?

Bu arada neredeyse 1500 kg ağırlığı da unutmamak lazım.

doktorum cigerparem TRAX dedikya...chevroletin...kardeşi...

Doğru, günceli takip edememişim...

Pardon yani!

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.