Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opel Mokka Kısa İnceleme Ve Resimler

Önerilen Mesajlar

Daha dandik ve teknolojik donanımlardan yoksun olsaydı, veyahhut kar oranları düşürülseydi.

Her ne kadar başta "küçük sınıf ama içi çok kaliteli" desem de kapılarını kapatınca Kore de üretildiğini anladım, kıstas değil ama işte ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bu araç günden güne ilgimi daha çok çekiyor, bunda yabancı teslerinde sürekli övgü alması da etken ve yakında yeni 1.6 170/203hp lik motorlarla ilgimi daha ciddi çekebilir.

Bir haftadır körfeze sağanak yağmur yağıyor ve kanalizasyonu/yolu olmayan beldelerde heryer bir karış çamur doldu, 3 şeritli asfalt tarlalarımızsa neredeyse ekin verecekler (!) daha da beter oldular!!

Artık bu gerçeği kabullenip SUV sınıfına da gözatmak şart oldu!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Bu gün siyah bir mokka gördüm. Ön tarafı çok hoşuma gitti. Çok da güzel olmuş. Ama şu Opel'in dizel motor sıkıntısı nedeniyle mantıklı tek seçenek kalıyor. Bu da 14.4 140 hp lik motor. 

Cosmo donanım ve 1,4 turbo motoru seçersek opsiyonlar ile birlikte 80 bine kadar çıkıyor. Kampanya ile 75 bine alınır galiba. :) Bu araba için çok para. Ama yakışıklı olmuş. Beğendim ben. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.