Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mercedes C180 Komp. Avantgarde

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Abi kesinlikle tavsiye ederim tasarımı süper ama siyahını tavsiye etmem biraz marjinal renklere yönelin mavi ve tonları olabilir farklı olsun biraz :)

Bu arada performansı yeterli arkadaşımın babasında var içine oturmak nasip olmadı fakat bi kere deneme şansımız oldu TDCİ ile performans olarak kıyaslamak gerekirse biraz daha iyi 120 km hıza kadar 4 boy fark attı rolling 40 da denedik bence çok güzel o kasaya göre :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Annesi Mondeo yu ne yapsın gemi gibi. Prestijli araba arıyorlar. Premium markalara bakacaklar. Ama orta sınıf lüks araç için bütçe biraz düşük kalmış. Bu fiyata sıfır passat, mondeo,insignia alınır ancak. Anne faktörü olunca Mercedes den pek sasmazlar gibi geldi. Yoksa Bmw daha keyifli bir seçenek olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bmw yeni kasa 3 serisini 2010 gibi cikarmis olsa alinirdi ikinci el ama suan 90.000 2. Eld olsun 88.000.

Bizim aradigimiz bana babam alinca sifir arabayi annemde kipirdandi benim sifir arabam olmadi falan :D c-maxde eskidi artik gercekten. Hem annemin gozunu boyayabilecek hemde ailede herkesin kullanabilecegi orta mali tabiri caizse bir araba ariyoruz.

A4ü hic dusunmedik valla gerek yok gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok be abi burda 92li bi cocukta var gicik oldugum bi tip.

Arabada itici geliyo :D

Arkadan itis tercihi(m)iz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri abi makyajlı kasa 7G-Tronic desen belki tamam denebilir ama bu kasa, bu motor ve bu şanzıman ile alınmaz. :) Şu 156 beygir nerede diye çokca ararsın, benzini de çok güzel içer. :) Hatta bir süre binin Mercedes de diyemezsiniz. :) Bir söz vardır Mercedes E'den başlar diye aynen öyle durum. :)

Onun yerine misal şu araba benim favorilerimde bunu veya benzeri şeçenekleri de düşünün bence Sabri abi. :) Hiç olmazsa az yakar daha iyi kaçar. :)

http://www.sahibinde...97513517/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çift sis farlı amg paketi de ilk defa görmüş oldum iyi oldu ben sadece en boş pakette var o zannediyordum. Alt kasa 1.9 c200 komp. amansızca giden bir araçtı ancak 1.6 180 komp'ler çok hantal olmasa da performanslı kullanımda pek tatmin etmeyebilir. Anneniz kullanacaksa ve yılda 10.000'i geçmeyecekse çok kötü bir tercih değil bence. Otobanda top speed olarak üzmediğini söylemişti sahip olan bir arkadaş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri abi makyajlı kasa 7G-Tronic desen belki tamam denebilir ama bu kasa, bu motor ve bu şanzıman ile alınmaz. :) Şu 156 beygir nerede diye çokca ararsın, benzini de çok güzel içer. :) Hatta bir süre binin Mercedes de diyemezsiniz. :) Bir söz vardır Mercedes E'den başlar diye aynen öyle durum. :)

Onun yerine misal şu araba benim favorilerimde bunu veya benzeri şeçenekleri de düşünün bence Sabri abi. :) Hiç olmazsa az yakar daha iyi kaçar. :)

http://www.sahibinde...97513517/detay/

Anneme bagli tamamen sifir B serisi sifir 3 serisi bakarken 2.el Cye bile laf etti buna bakmaz bile guzel ama c180 mantikli gozukuyor mantikli olnasa satmazdi zaten bu kadar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çift sis farlı amg paketi de ilk defa görmüş oldum iyi oldu ben sadece en boş pakette var o zannediyordum. Alt kasa 1.9 c200 komp. amansızca giden bir araçtı ancak 1.6 180 komp'ler çok hantal olmasa da performanslı kullanımda pek tatmin etmeyebilir. Anneniz kullanacaksa ve yılda 10.000'i geçmeyecekse çok kötü bir tercih değil bence. Otobanda top speed olarak üzmediğini söylemişti sahip olan bir arkadaş.

Turkiyede amg paket alana ee bixenonda alin led paketde alin diyorlardir veya oyle geliyordur :) cift sis fari degil zaten distakiler gunduz fari icerdekiler sis.

Oyle performansmis yok top speedmis pek gerek yok. Hep 110 115 bg araba kullanmis biri olarak bu arac hayli hayli yeter bende zaten guzelim focusumu birakip bunu kullanmam asla ilk alindiginda 1-2 kere cikarim yeter :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi zaten aman diyim cc kadar surusu ruhsuz bir araba gormedim passat ne kadar ruhsuzsa bu arabada oyle. Tam sekilsiniz ya h....... arabasi benim gozumde :D

newpassatcc2012.jpgbu araba şekilmsizmi ? ayrıca her arabanın motor seçeneklerine göre gideni var , gitmeyeni var ... Bununda gideni vardırda alabilene :) Tolga Başaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.