Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

Yakup bir abimiz i phone 5 almak istiyor bende abi ben ceo sunu tanıyorum bir sorayım ona dedim :)

şu an bulsan kaça ne zamana olur ??

yarın teslim 2600 lira :D sahibinden de felan daha ucuzları var 2000 gibi.. ama sakin olun 2 hafta içinde rayına oturacak çünkü abd tam anlamıyla simfree satışına başlamadı :yeah: biraz beklesin

bak bunu alabilir

http://www.sehirfirsati.com/deals/istanbul/apple-iphone5-iphone-telefon-siyah-beyaz/11367070

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yarın teslim 2600 lira :D sahibinden de felan daha ucuzları var 2000 gibi.. ama sakin olun 2 hafta içinde rayına oturacak çünkü abd tam anlamıyla simfree satışına başlamadı :yeah: biraz beklesin

Beklesin madem hem o arada kandırır onuda androidçi yaparım belki :) :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef olmamış. Kaportada hafif makyaj tamam. iphonu bir zamanların açık ara lideri nokia ya benzetiyorum. Şu an Nokia diplerde. Android Nokia yı nasıl bitirdiyse, iphone da bitebilir. İsim bir yere kadar. Bir arkadaşım iphone kullanıyor. Telefonumda bir müzik beğendi aç bluetooth unu göndereyim diyorum "iphone bluetoothla resim almıyor" diyor. Birgün Fotoğraf çekti bana da gönder diyorum "iphone gönderemez" diyor. Geçen şarjı bitti biryerden telefon bekliyor, sim kartı benim telefona tak konuş dedim "sim kartımı iphone a uysun diye kestirdim, senin telefona uymaz artık" diyor. Şaka gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teknoloji onun adı. Şimdi nano sim kart uyumlu iPhone'ler... Bunlarla ölseydi hemen ölmüştü, bt olayı 5 yıldır sim olayı 2 yıldır var zaten.

Böyle abudik sorunlar!!! sadece ismi için alanlara gelir :D herkes almasın şu telefonu :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne telefonlar yapmalarını geçtim de başına "i" koyup ne ilginç aksesuarlar yapıyorlar ona şaşıyorum. Tartı, tansyon aleti, yemekler için termometre ve benzeri bir sürü ilginç şey. Çoğunluğu mantıklı da tartılmak için de telefonu kim kullanır bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyide benide taşırmı telefon acaba :) :) :)

Yok telefonun üstüne çıkmıyorsunuz tartı olarak kullanmak için ayrı bir cihazı var onu bağlıyorsunuz. Şu zımbırtı gibi:

Bilmiyorum bana mı garip geliyor her şey için telefonu kullanma isteği.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.