Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

Doğru düzgün incelemelerden bir tanesi en azından ordan burdan bilgiler ile yapılmamış.

http://www.teknoblog...5-inceleme.html

Yakup konu dışı olucak ama benim paylaştığım youtube videolarının sadece link leri görünüyor videoya tıklayınca giriyor ne iş ??
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup konu dışı olucak ama benim paylaştığım youtube videolarının sadece link leri görünüyor videoya tıklayınca giriyor ne iş ??

Aktarmalı videolar alıyorsun sonlarında ek komutlar var onları silmen lazım yada altındaki share butonuna bas oradan link al ve ekle buraya :) sana özel değil :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğubank'ta tıkır tıkır satıyorlar 3bin'den.

Aynen öyle yarın arkadaşa uğrayacağım..Nabzını soracam :D yetiştiremiyorum demiişti 1 hafta önce

1580 tl gibi buldum ben ama biraz daha düşmesini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle yarın arkadaşa uğrayacağım..Nabzını soracam :D yetiştiremiyorum demiişti 1 hafta önce

1580 tl gibi buldum ben ama biraz daha düşmesini bekliyorum.

Düzgün kayıtlı ve taksitli yılbaşı sonrası alabilirim bende.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ona zorla el konuyor yoksa almak satmak derdinde değilim. One x için pasaport kaydı gerekecektir. Günü gelince yine de konuşuruz açık bırakayım kapıyı. :P

Iphone 5 ile ilgili Conan OBrien esprisi:

Andy Richter: IP5 sipariş ettin mi?

Conan OBrien : Ettim.

AR: 4ünün nesi vardı.

COB: 5i duyunca çekiçle parçaladım

:D :D :D :D :D

Bu arada HTC One X+ ı resmen duyurdu. Nvidia Tegra 3 dual core 1.7 GHz işlemci , 2100 mAh batarya vs. Ben zıplarsam oraya zıplarım sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.