Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

Bu jailbreak olayı da çok şart gelmiyor gözüme. 1-2 dolar verip program almak çokta büyük bir iş değil. Alışkanlığımız olmadığı için ters geliyor. Ama sonuçta arabayı 5 dakika yola park etsen 5TL ödüyorsun. Yazılıma 2 dolar versen ne olur. Oyun hariç (geçici birşey sonuçta) programa para vermeye karar verdim. Tapatalk, forumrunner, notability satın aldım son zamanda.

Öyle canım ben gift card aldım 24 dolarlık uygulama (buna ek 7-8 dolar cydia'dan :D ) aldım 10-15 tane felan..Bitti zaten okadar yetti.Jb'yi crack değil diğerleri için dedim ben.Sbsetting gibi zaten birde o olsa bişeye gerek yok.

Misal şimdi iOS 6'dayız allaha şükür uygulamalarımız var :P igo'm hariç :) onu da ne güzel beleş kazanacaktım ford uğruna kaybettim..Ona yanarım.. Fuarda dağıtıyorlardı... Neyse bu sene alacaz onu da :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu jailbreak olayı da çok şart gelmiyor gözüme. 1-2 dolar verip program almak çokta büyük bir iş değil. Alışkanlığımız olmadığı için ters geliyor. Ama sonuçta arabayı 5 dakika yola park etsen 5TL ödüyorsun. Yazılıma 2 dolar versen ne olur. Oyun hariç (geçici birşey sonuçta) programa para vermeye karar verdim. Tapatalk, forumrunner, notability satın aldım son zamanda.

Böyle düşünenlerin olması iyi :D

(yaşasın Hapisten Kaçış)

haha :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle düşünenlerin olması iyi

Alışkanlık ve güven ile alakalı.

Android'den herşey bedava bulabilirsin. Zaten parada vermem çünkü yarın öbür gün cihaza destek devam eder mi belli değil. Yazılımcı ürünün arkasında durur mu belli değil, google app'leri sıkı denetlemiyor kötü amaçlı bir durum olabilir mi belli değil.

Ayrıca root edip cihazı kurcalamadan da bedava app kurmak çok kolay. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haber saçmalamış bildiğin , türk kaynağı zaten saçma da onun aldığı kaynağa baktım o da zort yani..

Samsung'a sorsunlar öyle konuşsunlar bari.. apple düşmanları işte :zha:

Chip çekirdeğinin üreticisi olan Qualcomm'dan satın alıyor apple. :yeah:

Apple geliştirmesini yapar bu hep böyleydi..Pc'leri önceden değildi sonra değişti.

Apple üretici değilki.Bunu bilmeyen var mı hala?Birisi üretecek kim olduğu zaten önemli değil.

andodocular saçlamış

Detay: http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_A6

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden ?

Sana daha kötüsünü yapıp sana sattığı için mi ? hani o üretse bile bu sonuç çıkıyor ortaya :zha: ahahahah :muha:

Senin işlemcin değil yazılımın iyi kardeşşş o fark (ki onada fark denirse)yazılımdan geliyor işlemciden değil bunu herkezler biliyor :)

Ya iphone ekranlarıda samsungdan alıyordu değilmi :) Samsung olmasa i phone da olamıycakmış ya samsung a dua etsinde başından eksik olmasın i phone un :) :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Senin işlemcin değil yazılımın iyi kardeşşş o fark (ki onada fark denirse)yazılımdan geliyor işlemciden değil bunu herkezler biliyor :)

Ya iphone ekranlarıda samsungdan alıyordu değilmi :) Samsung olmasa i phone da olamıycakmış ya samsung a dua etsinde başından eksik olmasın i phone un :) :)

ne alaka ? Teknik olarak dedim ben. Ekranı samsung'dan almıyor atmayın lütfen sallayacaksanız destekli sallayın biraz yani kanıt olsun elinizde.. ordan burdan duyduğunda gelme boşuna karşında cahil yok ama :)

Sen heralde sadece görmek istediğin yazıları görüyorsun. iyi oku benim yazdıklarımı pardon es geçme yazdıklarımı.

Samsung olayı palavra. mail at samsung'a öğren mesela ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsung olayı palavra. mail at samsung'a öğren mesela ?

Zaten i phone ile ilgili ne kadar kötü şey varsa hepsi palavra senin gözünde ama al benden sana bi kıyak i phone 5 ile s3 drop testlerde iphone 5 daha dayanıklı çıkmış al sana videosu.Yalnız bişeyde dikkatimi çekmedi değil adam atarken s3 ü daha bi şiddetli ve ters şekilde atıyor ya neyse hatta kulaktayken düşme anında bariz fark var atışında :)

Ama bu test te makul ve tarafsız davranmışlar gibi duruyor.İ phone yine bu konuda az da olsa önde 4 ve 4s ten derslerini alıp iyi çalışmış bu sefer i phone dersine tebrik ediyorum iphone u bu konuda

Bak gördünmü ben bu fikirdeyim işte olmuşa olmuş olmamışa olmamış diyebiliyorum yani senin gibi samsungda samsung gibi diretmiyorum :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten i phone ile ilgili ne kadar kötü şey varsa hepsi palavra senin gözünde ama al benden sana bi kıyak i phone 5 ile s3 drop testlerde iphone 5 daha dayanıklı çıkmış al sana videosu.Yalnız bişeyde dikkatimi çekmedi değil adam atarken s3 ü daha bi şiddetli ve ters şekilde atıyor ya neyse hatta kulaktayken düşme anında bariz fark var atışında :)

Tamam ben bişey bilmiyorum, kardeşim ne dediysem belgesini sunuyorum ve anlatıyorum.Daha ne istiyorsun ?

Ekliyorum sor samsung'a diyorum. Sor da öğren bana inanmıyorsun.

Umrumda değil dorp murop..Hep söyledim bunu zamanıda da.

İyi seyirler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Drop test mühim değil, durduğu yerde çiziliyor, kutudan çizik çıkıyor deniyor. Kaldı ki ciddi bir iki videoda da gördüm. Alttaki videolardan biri apple ürünlerin hepsini test eder. Diğeri profesyoneldir, 2100 civarı videosu var.

1:40 dakika

1:22 dakika

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Drop test mühim değil, durduğu yerde çiziliyor, kutudan çizik çıkıyor deniyor. kaldı ki ciddi bir iki videoda da gördüm.

Benim içinde o kadar mühim değilde işte yakup sevinsin diye koydum o videoları.Sonuçta düştükten sonra her cihaz bozulup kırılabilir. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.