Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

ulen benim hanımda hayatım en phalı en güzeli hangisi onu alalım sana diyor...negarip... :kıhkıh: yakışıklı kocam benim uyduruk şeylerle dolaşma...ama samsung alma simitçi sanarlar seni istemem diyor... :kıhkıh:

Kıskandım abi seni :)

Bizimki sözde hiç müdahale etmez tüm hesapları tüm ödemeleri ben yaparım ama onunda kemal dervişten bir farkı yoktur :)

Ben ses etmesem o bana demez sana yeni telefon alalım diye dedimya alma demez ama seste etmez.Ben ses etmeseydim şu an hala sybian işletim sistemli samsung monte kullanıyordum :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birkaç gündür anlatmaya çalıştığım şey

Nerde kaldın yakup merak ettim seni :) Demek istediğini ben anlıyorum ama s2 de ve s3 de hatta one-x tede ben zaten o şekilde sıkıntısızca kullanıyorum.Sadece note ta zor oluyor tek elle ki zaten ondada istersen yazmak için harfler sola veya sağa yakınlaştırılıp el hizasına getiriliyor.Dur hatta videosunu koyayım.

Aynen böyle :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olay sadece bu mu sence yaw ? neyse :D

Bencede boşver saat geç oldu zati bi başlarsak sabah ederiz yine :)

Ama emin ol note haricinde hiç bir sıkıntı olmuyor tek elle kullanımda en azından bende olmadı bu güne kadar haydi iyigeceler...

Zaten note ile i phone u karşılaştırmanın alemi yok ikisi aynı kulvarda değil. İ phone un karşılığı s3 veya one-x tir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hanıma sabah laf arasında i phone 5 çıkmış fiyatıda 3300 müş alıcam ben dedim hanımdan yanıt sabah sabah karnımı ağrıttı gülmekten kendisi dediki benmi başvurayım yoksa sen mi dedi boşanmak için mahkemeye :)

Yakupa bana sat dedim telefonunu helalinden bi 400 vereyim dedim oğlana vericem oyunları yükleyip oynasın benide hanımıda rahat bıraksın diye :)

Şu ana kadar yakup un programsal olarak haklı çıkması normal ama android çok hızla gelişiyor yakında ios un tozunu attıracak bence en fazla 3 sene sonra görücez hepimiz.Birgün herkez androidli olcak :)

windows linux neden mac i geçemedi o zaman...

yazılıma para vermem diyorsun ama bu işin özü zaten yazılım, daha öncede yazdım yazılım olmadan donanım hiç bir şeye yaramaz. yazmışlardı zaten iphone 4mü 4s mi donanım maliyeti 50 dolar gibi bişeydi, samsungunki farklı mı sanıyorsun?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geekbench test sonuçlarının ardından iPhone 5'in Sunspider test sonuçları da ortaya çıktı. Apple A6 işlemcisi ile performans konusunda epey iddialı olan iPhone 5, Javascript sınavından yıldızlı pekiyi ile geçmeyi başardı.

sunspider-iphone5.jpg

Düşük skorun yüksek başarıyı gösterdiği SunSpider testinde 914.7ms alarak tüm rakiplerine fark atan iPhone 5, dahili tarayıcısının ve işlemcisinin ne kadar hızlı olduğunu gözler önüne serdi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geekbench test sonuçlarının ardından iPhone 5'in Sunspider test sonuçları da ortaya çıktı. Apple A6 işlemcisi ile performans konusunda epey iddialı olan iPhone 5, Javascript sınavından yıldızlı pekiyi ile geçmeyi başardı.

sunspider-iphone5.jpg

Düşük skorun yüksek başarıyı gösterdiği SunSpider testinde 914.7ms alarak tüm rakiplerine fark atan iPhone 5, dahili tarayıcısının ve işlemcisinin ne kadar hızlı olduğunu gözler önüne serdi.

Bi tane testlemi geldin istersen bulayım tüm test sonuçlarınıda çok yer kaplar sonra forumda.

En basitinden youtube a gir browser testlerine bir bak bakalım 4s ile s2 bazı yerde aynı birçok yerdede s2 az farkla 4s ten daha önce açıyor siteyi.

Böyle taraflı testlerle milletin aklını karıştırma.

Sana bir örnek daha daha önce gördüğüm bir video testinde lg nin bir telefonu grafik işlemcisi tegra olduğu için sadece oyun performansı ve garafik testlerinde s2 ninde 4s inde baya bir önünde puan alıyordu sadece o test te.

Gerçek olan browser testleridir yani gerçek kullanım hızlarıdır.

Bu paylaştığın testlerin çoğu ya taraflıdır yada o telefonun sistemine uygun olduğu için farklılıklar gösterir.

Ben video bulup paylaşmaktan yoruldum :) Kendin gir 4s s2 browser testi de gör sonuçları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

windows linux neden mac i geçemedi o zaman...

yazılıma para vermem diyorsun ama bu işin özü zaten yazılım, daha öncede yazdım yazılım olmadan donanım hiç bir şeye yaramaz. yazmışlardı zaten iphone 4mü 4s mi donanım maliyeti 50 dolar gibi bişeydi, samsungunki farklı mı sanıyorsun?

Niye anlamamak için bu kadar diretiyorsun beni anlamadım ben sıkıldım anlatmaktan sen bıkmadın aynı şeyleri duymaktan.

Yazılımı daha iyi olsada ekranı küçük jarjı az gidiyor paylaşım imkansızlıkları olan bir telefon kullanmak istemiyorum nolur bu sefer anla artık demek istediğimi.

Sen bana durmadan programı savunuyorsun ben programa bişey demiyorum evet ios android ten stabilite olarak baya bir önde ve iyi hatta şu an bir tablet bilgisayar alsam ipad ten başka bişey almam.

Ama mesele telefon olunca i phone un ekranı jarjı paylaşımı bana yetersiz geliyor kullanıcı olarak.Zaten 3 seneye android ios uda geçicek bu tartışmayı 3 sene sonra falan yapalım şimdi değil anla artıkta yorma beni :)

Ben telefonu telefon mantığıyla kullanan gruptan değilim ben telefonumu hem arabada müzik çalarım yine arabada navigasyonum sonra fotoğraf makinem ihtiyacım olduğunda nette gezebileceğim ve yine bilgisayar kullanırmış mantığıyla kullandığım video izlediğim hatta hatta direk televizyonuma veya bulunduğum ortamdaki televizyona bağlayıp harici harddiskmiş gibi film dizi ve çektiğim videoları izlediğim herşeyiyle tüm özelliklerini kullandığım akıllı telefonum olarak görüyorum.İ phone da olmayan fazladan jarjada daha büyük ekranada iihtiyacım var.

Ha yazılımlla jarjı büyük oranda arttırır çözünürlüğü 1280 e 720 ye getirirsen ve bunun yanında ekranıda en az 5 inch yapabilirsen hemen siparişini vereyim iphone 5 in oldumu? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye anlamamak için bu kadar diretiyorsun beni anlamadım ben sıkıldım anlatmaktan sen bıkmadın aynı şeyleri duymaktan.

Yazılımı daha iyi olsada ekranı küçük jarjı az gidiyor paylaşım imkansızlıkları olan bir telefon kullanmak istemiyorum nolur bu sefer anla artık demek istediğimi.

Sen bana durmadan programı savunuyorsun ben programa bişey demiyorum evet ios android ten stabilite olarak baya bir önde ve iyi hatta şu an bir tablet bilgisayar alsam ipad ten başka bişey almam.

Ama mesele telefon olunca i phone un ekranı jarjı paylaşımı bana yetersiz geliyor kullanıcı olarak.Zaten 3 seneye android ios uda geçicek bu tartışmayı 3 sene sonra falan yapalım şimdi değil anla artıkta yorma beni :)

baştan öyle söyle o zaman abi. ne karıştırıyon yok 1.4 yok ios satıyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burası forum ve başlık yeni bir telefon paylaşım yapıyoruz herşeye cevap niye arıyorsun güzel abicim :D sana özel değil Burdaki yazılar :)

Ayrıca paylaşılan son veri, tarayıcı hızı içeriyor . Yazıyı oku bari gözünü seveyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burası forum ve başlık yeni bir telefon paylaşım yapıyoruz herşeye cevap niye arıyorsun güzel abicim :D sana özel değil Burdaki yazılar :)

Ayrıca paylaşılan son veri, tarayıcı hızı içeriyor . Yazıyı oku bari gözünü seveyim

farketim onu şükür ingilizcem var yakup :) ben test ekranına değil youtube daki gerçek browser testlerine bak dedim.İki telefondada aynı anda basıp sitelerin açılma hızlarını gösteren videolara.Senin paylaştığın test ekranının taraflı olduğunu ve gerçek değeri vermediğini düşünüyorum senin testin doğru yere yani browser a ait ama taraflı sınıfına giriyor demek istedim açıkçası.

Mesajımın devamıda var sonradan yazdım onlarıda oku sana zahmet :)

Ben başından beri aynı şeyi diyom ama sen anlamamak için ısrar ediyon ben ne yapayım :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim asıl o testler gerçeği göstermez modem veya hatlar telefonlara veya laptoplara aynı derecede sinyal veya güç veremez..Aynı anda 2 defa yaptığında kesinlikle aynı çıkmayacağını biliyorsun :)

Test böyle yapılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Test böyle yapılır.

o testin gerçekliliği nereden belli diycem ama demiyorum bak :) Yoksa konu yine uzar gider ben biraz sonra çıkıcam :)

Bu testin aksini gösteren tonla test var bazısı s2 bazısı htc lehinde işte bu yüzden ben gerçek testlerle ilgileniyorum yani canlı testler bana daha inandırıcı geliyor :)

Hatta bir keresinde adamın biri video testi diye 4s ile s2 yi almış ama s2 nin ayarlarını bariz bozmuş ikisini karşılaştırıp 4s i yüceltmiş s2 yi yerin dibine sokmuş tabi öyle olmadığını bilen kullanıcılarda videonun altına baya bir küfür dizmişlerdi adama :) (Sözüm meclisten dışarı yanlış anlaşılmasın yakup )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.