Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

Abi tamam ben bişey demiyorum ya.. ben maymundan türedim belki sende nerden biliyorsun insan olduğunu :D offff offf

yayınlanan şeyler bu kadar basit değil yani yalan olmasının hiçbir faydası yok aynı testi SEN VE BEN de yapabiliriz.. anlatabildim mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam yakup i phone 5 s3 ten azcık (ki normalde farketmezsin) hızlı ama hala ekranı daha güçük çözünürlüğü daha az ekran parlaklığı daha sönük jarjı çok daha az gidiyor hafıza genişletme imkanı yok ve malum flash desteği yok(ki söylediğne göre artık gerek yokmuş ona) hadi onu geç diğer telefonlarla paylaşım imkanı yok. Azcık hız için bu kadar şeyi feda edip dahada fazla para verilirmi bir telefona :) bence verilmez ama masaya konulacaksa ayrı mesele masada s3 daha havalı durur orası kesin :)

İ phone un en iyi özellikleri kulaklıta ses kalitesi fiziki görünüşü ve yazılımı s3 ün üstün diğer özellikleri ise o üçü hariç herşeyi :)

Bu arada o test ekranında yapılan test hattın internet hızı testi ki onun yüksek çıkması çok normal çünki lte100mbps ile veri aktarım hızı var i phone un ki türkiyede bu hızı destekleyen operatör yok.

Aynı testi wifi ile yapsalardı emin ol böyle bir fark çıkmazdı bence :)

Yani o hız iphone un tarayıcısı yada işlemcisiyle alakalı değil sadece hattın veri aktarım hızı s3 ten 5 kat hızlı olduğu için o sonuç çıkıyor ama dedim ya türkiyede ve bir çok yerde o hızı destekleyen operatör olmadığı için s3 te kullanılmamıştır muhtemelen.İ phone nasıl olsa istediği paraya satıyor telefonunu kendi taraftarlarına onu gereksizde olsa bir telefona koymak i phone a koymaz açıkçası :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi sen niye savunuyorsun anlamadım paylaşım yapıyoruz diyorum umrunda değil kimin neyi beğendiği, sen dahil abicim anam babam dahil banane yahu :D

Ayrıca tamamen yenilenmiş wifi ile donatıldı i5 sunumda söylemiştim. Yani aralarında oldukça fark var. Lte de bile 5 kat fark var şuan. Bunları görmek için okumak yeterli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lte de bile 5 kat fark var şuan.

Aldığında kullan bakalım lte de 5 kat farkı alabilecekmisin türkiyede :) türkiye dahil bir çok ülkede o hız desteklenmiyor.

Türkiyede ve bir çok yerde o hızı destekleyen operatör olmadığı için s3 te kullanılmamıştır muhtemelen.İ phone nasıl olsa istediği paraya satıyor telefonunu kendi taraftarlarına onu gereksizde olsa bir telefona koymak i phone a koymaz açıkçası :)

Hız yapıcak bomboş 3 şeritli yol var ama hız sınırı 100 km üstünü yapmak yasak ne diye yaptın o zaman o yolu diye sorarlar adama :),

Birgün almanya otoyoluna bağlarız ümidiyle dermiş onlarda sana :) :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S3 de lte var yok demedim, ama yavaş olanı var..Wi-fi gibi... Ayrıca fiyat olayına yorum yapmak nekadar doğru? resmi satışı yok ki ? Adam gibi ülkelerde bu cihazlar aynı fiyatdan satılıyor..Gına geldi bunları yazmaktan..Abicim tekrar diyorum sen veya bir kimsenin neyi beğendiği umrumda değil. paylaşım yapmaktan soğutma beni lütfen..Bilgilerini ilgili başlıkta sunarsan çok sevinirim. Yoruldum eksik şeyleri düzeltmekten..

Senin fikrini değiştirme gibi bir çabam yok benim rahat ol yani..Sana özel değil paylaşımlarım. Özel mesaj atarım bu tür durumda

LTE yakında gelecek ülkemize turkcell hazır. 3g içinde böyle diyorlardı :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

x4 :kıhkıh:

Ben x4 bir durum göremedim aslında. S3 ilk defa kullanılıyor gibi geldi. Çünkü app açılırken tip'ler falan çıkıyor. Gene de i5 çoğunda hızlı açıldı. Ama yine de sonuçta ios veya android seçimine kalıyor iş. Android çok daha fleksible. (cumartesi arkadaşımdaydım. Bilgisayarındaki 1gb fotoğrafı telefonu bilgisayara bağlayıp direk attık. ios'da bu mümkün değil) Bu kadar hız farkı bir şey getirip götürmez. Hatta telefonlar daha da hızlanırsa kullanımı sıkıntılı bile olabilir.(app açılırken) Bir de aklıma geldi menülerde app açılırken oluşan animasyonun açıp kapatılması ve hızını ayarlamak mümkün. S3'de ayar yapmamışlar sanırım. Genel karşılaştırma olarak ben beğendim. i5 ezilmeyeceğini ve hız konusunda iyi durumda olduğunu göstermiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakma da engin abi, flash disk diye bişey var 16 32 gb 4 cm'i geçmez..Bunlar o yüzden var.. Telefon flashdisk değil.Mail atarım en kötü şap pc'de şap telde..

ayrıca tele resim atılıyor ? İtunes yükle klasörü göster, senkron et bukadar basit.

ben bu yüzden telefon seçemem.Bir çoğuda seçmiyor zaten.. İstedikleri kadar bahane sunsunlar adamlar yapıyor. bukadar basit.

x4 derken samsung'dan bahsettim. iphone tanıtımında ne ram'den ne ghz'den nede bunlar gibi detay bahsediliyor.Umrunda bile değil. Farkındasındır sende..Sayılarla bu işin olmayacağını yıllardır gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İsteyen istediğini alsın. Konuştuğumuz konularda geçmiş video da.

Videoda görüldüğü gibi hızda öyle uçurumluk bir fark yok bazı yerde aynı bazı yerde s3 çok az farkla geride tahminim bunun sebebi ise donanımsal değil yazılımsal tamamiyle ios la alakalı bir durum.

Ama dediğim faktörler(ekran jarj gibi) eklendiğinde en azından benim için tercih sebebi s3 oluyor.Birde şu var ki iphone un şu anki satış fiyatı 3300 olduğana ve s3 te 1800 civarı olduğuna göre aradaki çok az işlem hızı için 1500 tl lik farkı ödemeye gerek varmı diye sormak isterim açıkçası :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya ferhat seni dövücem ama...vala bıktım ya hergün hergün bu ne ya...sanane elalemin parasından adam birgecede 100 şişe şampanya patlatıyor ödüyor 5 milyar nedenmi seviyor o alemi öyle yaşıyor çünkü kimisi eşini dostunu toplar ziyafet verir 5000-10000 tl en lüks yerde nedenmi seivyor öyle mutlu oluyor..sanane alıralır...hayretsin ya...bırak artık bırakkkkkkkkkk herkesin aklı kendine yeter bu sitede kimsenin kimseye akıl vermesine gerek yok.......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.