Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

Göz göre göre öpmek ve öpülmek böyle birşey işte. Ticarette bile bir haysiyet olmalı adamda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamlar Türkiye garantili satıyorlar. :D EEE arada o kadarcık fark olacak artık.

Teşekkürler hepsiburada :D :D :D :D :D :D

Ben o paraya bir tanıdığımın yaptığı gibi gider 90 model brodway alırım :D :D :D :D :D

Ürünün stoklara gireceği tarihteki fiyatı, aşağıda belirtilen fiyata göre farklılık gösterebilir. Ürünün daha yüksek bir fiyattan stoklara girmesi halinde, ön sipariş veren müşterilerden fiyat farkı alınmaz; ayrıca bu müşterilere teslimatta öncelik sağlanır. Ürünün daha düşük bir fiyattan stoklara girmesi halinde ise, ön sipariş veren müşterilere teslimatı takip eden 1 hafta içerisinde fiyat farkı ödenir.

farkı vereceklermiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çevremdeki koyu androidçilerde iphone almaya/alcam demeye başladı.

Benim çevremdeki herkez android kullanıyor hatta i phone kullanan bir kaç arkadaşımda androide geçmek üzereler hatta daha hayatımda android ten ben i phone a geçicem diyen bir kişi ile tanışmadım :) Farklı düşünceler farklı çevreler :)

Android ios tan daha iyi demiyorum bunu daha öncede söyledim android ios a göre yeni bir işletim sistemi elbetteki ufak tefek hataları olucak.Size şöyle bir örnek vereyim şu an Galaxy s3 veya one x e alıp ios işletim sistemini koy al sana herşeyiyle muhteşem bir telefon.Ama bu gidişle benim şahsi kanaatim 5 seneye kadar android ios un rahat rahat önüne geçicek.Dedim ya android daha bebek hele bi büyüsün siz o zaman görün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsungcular yorum yapmasın :zha: andodocu :D

Bu fiyata yapıcak bir yorumum yok zaten bahtı açık olsun :) :) Ama bızımle değilsin diyorum kendi açımdan :)

Bak çoklu ileti kullanıcaktım yine unuttum müdür :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:kıhkıh: O zaman bizim de ios'u seçmemize duygusal gibi şeyler deyip komik duruma düşmeyiniz :) seninki duygusal oluyor bebek seviyorsun biz taş yavru :D:zha:

Ben babayım tabiki bebek sevicem şu an benim taş sevme zamanım geçti ki sevdiğim taşlardan kale olur o da ayrı mesele. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.