Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

iOS veya Mac OS parçaya göre yazılır ve alabileceği maksimum verimi alır zaten.

3gs için farklı İ4 için farklı 4s için farklı 5 için farklı sürüm çıkar görünüşte herşey aynıdır.

Olasılıklar her zaman kifayetsiz kalır . Normal laptop a veya desktop'a mac os yüklemeye çalışmak gibi.

Önemli olan aldığın verimdir özün sözü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İpad üzerine iOS 6 yükledim. Güzel oldu. Tapatalk'ı satın aldım. Klavye Türkçe oldu o değişmiyor garip geldi. Telefonda değiştirmek mümkündü. Bunda yapamadım. Kelime düzeltme olduğu için pek gerek yoktu aslında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iOS veya Mac OS parçaya göre yazılır ve alabileceği maksimum verimi alır zaten.

3gs için farklı İ4 için farklı 4s için farklı 5 için farklı sürüm çıkar görünüşte herşey aynıdır.

Olasılıklar her zaman kifayetsiz kalır . Normal laptop a veya desktop'a mac os yüklemeye çalışmak gibi.

Önemli olan aldığın verimdir özün sözü.

O aldığım verimi daha büyük ve daha güzel görünen bir ekrandan ve yine o verimi çok daha uzun dayanan bir jarj ile sorunsuzca kullanıp dilediğim gibi müzik yükleyip kullanmak istersem ne yapıcam peki :)

Ver parayı o istekerindende vazgeç dersen oda bana uymaz:) Ki performans olarak İ phone un one-x yada s3 ü geçebileceğinide sanmıyorum oda ayrı bir konu :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bak yanlış şey üzerinden diretiyorsun..

iphone kullanan biri çok büyük ekrana ihtiyaç duysa zaten vazgeçerdi..Bundan vazgeç artık :yeah:

Detaylara geçmiyim artık usandım. tek parmak :yeah: Büyük ekran için iPad var babalar gibi rahat ol sen :)

Sanmak veya varsayımlar üzerinden gideceksen hiç yorum yapmayalım.gerek yok çünkü. :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İpad üzerine iOS 6 yükledim. Güzel oldu. Tapatalk'ı satın aldım. Klavye Türkçe oldu o değişmiyor garip geldi. Telefonda değiştirmek mümkündü. Bunda yapamadım. Kelime düzeltme olduğu için pek gerek yoktu aslında.

Ayarlardan klavye eklemek gerekiyor sonra değişecek :yeah:

ios 6 ile tr kalvye geldi diye önceden eng üzerinden çalışıyordu.Bana sorarsan da hiç gerek yoktu.. cumhur başkanı bela sardı başa :D alışmıştık ne güzel

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayarlardan klavye eklemek gerekiyor sonra değişecek :yeah:

ios 6 ile tr kalvye geldi diye önceden eng üzerinden çalışıyordu.Bana sorarsan da hiç gerek yoktu.. cumhur başkanı bela sardı başa :D alışmıştık ne güzel

Telefonda yaptım bu farklı yapamadım. Sanırım büyük ekran diye. Telefonda klavye daraldığı için seçenek var sanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayarlar-Genel-Klavye-Klavyeler seçeneği yok mu ? olması gerekli 30 tane dil var !?

Klavyede zaten Türkçe seçili telefonda alt seçeneği değiştirince Türkçe karakterler kalkıyor. Veya istersen space tuşu solunda çıkan dünya simgeli tuş ile klavyeyi Türkçe karakterli veya eskisi gibi değiştirmek mümkün. Bunda değişmiyor. Zaten o tuşda çıkmıyor. Hep Türkçe karakterler var. Ekranda sıkışma yok ama parmaklar şaşırıyor yazarken.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle..

Tr klavye full tr yabancılarda ise tr harfler gelmiyor (ğ ş gibi) o yüzden TR klavye'ye alışmak lazım..

2-3 gündür ancak alışmaya başladım ilk zorlandım..

Telefonda öyle değildi ama ayarlar ile oynayıp Türkçe karakterleri kapamıştım. Düğmeler çok küçülüyordu o şekilde. İpad de olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu nasıl kapatmıştın abi ?

Dediğin yerde Türkçe'yi seç. İçindeki seçeneklerde donanım klavye yerleşimini seç gibi birşeyler vardı. Qwerty pc vs gibi seçenekler var. Biraz karıştır orayı. Telefon yanımda değil bakamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğin yerde Türkçe'yi seç. İçindeki seçeneklerde donanım klavye yerleşimini seç gibi birşeyler vardı. Qwerty pc vs gibi seçenekler var. Biraz karıştır orayı. Telefon yanımda değil bakamıyorum.

Hmm, orayı gördüm evet. tamamdır bakarım.

yapar google onu da elbet.. Bizimki çok güzel beğendim ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.