Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Rs Geliyor! [tanıtım 3 şubat 2015]

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford Focus RS bugün onaylandı.

• Ford tamamen yenilenmiş Focus RS'i (Dünyanın en çok satan performans aracı) tanıtıyor.
  • Focus RS ilk defa global olarak üretilecek yani tüm bölgelerin müşterilerine hitap edecek.
  • Ford müşterilerine dünya çapında 2020'ye kadar 12 yeni global performans araçları üretilecek. (RS dahil)
  • Ford, bölgesel performans mühendislik ve yarış ekiplerini birleştirerek bir global takım ile yeni araçlar ve parçalar geliştiriyor.

1968 yılında üretilen ilk Ford RS, son olarak Focus RS ismiyle 2009 yılında tanıtıldı. Şuan için araç hakkında hiç detay yok ilerleyen dönemde bunları açıklarız :)

Olası çizimler, motor ve teknik bilgiler bu başlık içinde özellikle ilerleyen sayfalarda yer almaktadır.

Ülkemizde bu yıl içinde performans araçları içinde yer alan Focus ST,Fiesta ST ve Fiesta Supercar satışa çıkacak. RS içinde müjde son bilgiye göre bu modelde satılacak. Focuslar stok ile değil sipariş ile gelecek :)

Araçların detayları:

qp63AGY.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Ken Block Kamuflajli Focus RSle teste çıkmış :)

9435dc8fa1931051186882f6c60eac78.jpg

Altta yazan: "Zamaninda araba dergilerine bakıp kamuflajli arabalari kullananlari görüp vay be bu iş havali bir iş olmali diye düşünürdüm. Şimdi o kamuflajli prototip arabalari kullanan benim"

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
2/2/2015 - 21:47 tarihinde, Sabri Özer yazdı:

Umuyorumki Mustange ayip etmezler 2.3 EByi 310 olarak devam ettirirler. RS için 2.3 EByi 350 falan yaparlarsa tepki alirlar

O pist rekoru kırılacak :D O yolda her şey mübah :zha: Buarada onu Mustang alanlar düşünsün :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.