Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

Gayri resmi ABD fiyatları (eli kulağında açıklanmasının)

Cem Bey satılıyor zaten. Ben mi yanlış biliyorum.? Hatta bu ay içinde bizde de başlayacak operatörler üzerinden. 649$ vergiler dahil 705$ oluyor sanırım Amerika'da.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem Bey satılıyor zaten. Ben mi yanlış biliyorum.? Hatta bu ay içinde bizde de başlayacak operatörler üzerinden. 649$ vergiler dahil 705$ oluyor sanırım Amerika'da.

Operatör üzerinde satılıyor, "Factory Unlock" henüz anons edilmedi Applestore'larda diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Operatör üzerinde satılıyor, "Factory Unlock" henüz anons edilmedi Applestore'larda diye biliyorum.

Fiyatları biliyorum ama unlock cihaz satışı başlamamış olabilir, onu bilmiyorum. Fakat piyasada alınıp satılan unlock cihazlar olduğuna göre bir yerlerde satılıyor olması lazım. (Amerika fiyatları üzerinden değil belki de)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Ben beyazını alıyorum sabri, bakalım...

Senden çabuk davranmış olabilir miyim?

Forumun ilk i5'i olabilir mi?

4'e göre çok hafif, kullanımda pek bir fark hissetmedim, ama ben anlamaz zaten, hanım kaptı, güle güle kullan dedim.

image.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oh maşallah bende beyaz istedim.. Aksilikler engel oldu hep kısmetse 10 güne kadar elimde olur benimde :)

Hüüppper telefon :yeah: hayırlı olsun.

Bende 1 aydır arkadaşların telefonlarından otlanıyorum arada sırada S3 özellikle, iphone'u beklediğim için kaybımın olmadığını görüyorum :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4'e göre çok hafif, kullanımda pek bir fark hissetmedim, ama ben anlamaz zaten, hanım kaptı, güle güle kullan dedim.

Güle güle kullanın. Bir ara bende heveslenmiştim. Ama androidden vazgeçemeyeceğimi anladım. :) Bu akıllı telefon, bizimkiler cep bilgisayarı. :)

Beyazı daha güzel, eskiden beğenmezdim ama bu sefer beyaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

image.jpg

Pili nasıl sizce ? Cok fazla kurcalayan birine 1 gün gider mi ? Sabah 7de ciktim evden %100 le suan benim %35 :mellow:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha bir gün oldu ve benchmarkları eşim yapıyor, ben ayfoncu değilim malum, yakında yazarım sonucu.

Kendileri sosyal medyayı göreceli yakın takip eder ama pek film izlemez, akşamdan akşama şarjla kurtarıyordu 4S ile bakalım bu ne yapacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.