Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

evet... fordun tüm modelleri öyle.. yol tutuşda efsane... altaylı da mondeodaki yol ttutuşu anlata anlata bitirememiş..:)

mondeo ilk çıktığında 9 lu bir karşılaaştırmasını okumuştum car dergisinde.. karşılaştırmada saab da vardı.. 1 mercedes, 2 bmw, 3 mondeo olmuş...:) ilk yol tutuşundan başlamıştı anlatmaya :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende ne yok ki ? :)

O dergilerin kokeksiyonu resmetmistim. Eski sitede var.

Artık Cok itibar etmiyorum dergilere.

Merak ettigim bazı yorumlara bakıyorum o kadar :)

bendede otohaber dergisinin 91 yılındaki ilk sayısından 2008 in ağustosuna kadar bütün sayıları var :) her hafta ıskalamadan alırdım o tarihe kadar :zha: sonra almamaya başladım :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün maraşta dizel sedan titanium x paket + op test ettim. araç süspansiyon olarak gerçekten süper çok iyi emiyor darbeleri, yol sesi arkadaşın yeni corollasından daha iyi ecoboost kullandığımdan o kadar zevk alamadım ama kullanımı gayet hoş alınası bir araba. satış müdürüne dedim start&stop dizelerde standart dedim hemen liseteyi çıkardı bak yazıyor 1.6 ecoboosta sadece diye bende dedim test aracında bakarız gösteririm dedim nasıl çalıştığını beraber teste çıktık 3-4 defa deneme amaçlı gösterdim off tuşu ile kapattım öyle gösterdim nasıl çalıştığını anlattım adam hayret etti:). Trend dizel hb vardı onda bile standarttı start stop resmini çektim ama okuldan girdiğim için resim ekleyemiyorum. yokuş kalkış desteği harika çalışıyor. sesli komut hoşuma gitti. radyoda manuel arama yerine direk frekansı söylemek çok daha kolay. bir dahaki testte iç led aydınlatmayı deneyecem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim anladığıma göre ecoboost kadar kullanımı zevkli değil demek istemiş. Yani tam tersi övmüş.

Ayrıca sesli komut sistemi benimde çok hoşuma gittiydi. Onu belirtmeyi unutmuştum sen diyince hatırladım adaş :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim anladığıma göre ecoboost kadar kullanımı zevkli değil demek istemiş. Yani tam tersi övmüş.

Ayrıca sesli komut sistemi benimde çok hoşuma gittiydi. Onu belirtmeyi unutmuştum sen diyince hatırladım adaş :)

İvet oyleymis.

Olsun yine saldıralım :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen simdi Ecoboost a laf mi attın?

Toplarım bak herkesi üstüne :D

Benim Sony takıntıma laf eden Yakupta Ecoobost takıntılı işte...Yaa işte böyle,insanların özürleriyle dalga geçersen sende olursun işte böyle...Ooohhhh,canıma değsin,Ecoboost takıntılı nolcak...TDCI en büyük,başka büyük yok,hadi bakalım,ne yapacaksın,elinden geleni ardına koyma...Nihohahahahahaaaaa...... You_Rock_Emoticon.gif;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim Sony takıntıma laf eden Yakupta Ecoobost takıntılı işte...Yaa işte böyle,insanların özürleriyle dalga geçersen sende olursun işte böyle...Ooohhhh,canıma değsin,Ecoboost takıntılı nolcak...TDCI en büyük,başka büyük yok,hadi bakalım,ne yapacaksın,elinden geleni ardına koyma...Nihohahahahahaaaaa...... You_Rock_Emoticon.gif:D

hem dizeli test ettim hem ecoboostu. ecoboost bambaşka bişe olmuş. yüksek devirlerde bile motor sesi yok. vitesi değiştirmemi yandaki görevli söylüyodu artık vitesi yükselt diye ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

karar verdi siyah sedan 17 inç jantlar titanyum-x op. yürü beeee

Ver Gazı,ver gazı...Innnnnnnnnn....... :D Dostum,bak "4.Çeyrekte" Kör Nokta Uyarı Sistemi ile Sony gelecek,yanından geçerken açarım sony'nin sesini,hayıflanırsın kendine ulen niye beklemedim diye .... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.