Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bayan sürücülerin en zorlandığı konular olarak gördüğüm yokuşta kalkış, park yeri bulmak ve bulduğun yere park focusta tarih oluyor. Anlattığım bütün bayan sürücüler çok seviniyor bu özelliklere.

kltuk ayarındaki 4 yön nasıldı?

yani öne arkaya manuel mi onu öğrenmek istiyorum... minder ayarı olabilir sırtlık olabilir...öne arkaya da elektrikli mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kltuk ayarındaki 4 yön nasıldı?

yani öne arkaya manuel mi onu öğrenmek istiyorum... minder ayarı olabilir sırtlık olabilir...öne arkaya da elektrikli mi

evet elektrikli olarak ileri geri ayarı vardı birde yükseklik eski focuslardaki gibi hatta ben bindiğimde koltuğu ileri almak için elim hemen koltuk altına gitti görevli dedi elektrikli koltuğun yan tarafında hemen bende dedim x paket mi evet dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hepsi de elektrikli değil ama.. sadece 4 yön..

haaa yok hepsi elektrikli abi..alttaki düğmeyi yukarı çek yukarı aşağı bastır aşağı,aynı düğmeyi ileri doğru bastır ileri geri doğru bastır geri,sırtlık düğmesini geriye doğru çek geriye yatıyor,ileri çek ileri doğru geliyor...yani hepsi elektrikli..titanyum x de öyleydi benim baktığımda...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaaa.. :kıhkıh: harika ozaman... 6 yön olmuş... ama özelliklerde 4 yazıyodu da o yüzden dedim...

üst sınıf araçlardaki gibi olmuş elektrikli koltuk.. sonunda... nerdeyse manuel ayara bile hasret bıraktı bizi focus ... yaptı ama.. temiz yaptı.. :kırbaç:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.