Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Golf Mk.7, 4 Eylül 2012'de Berlin'de Tanıtılıyor ! (İlk Mesaja Fotolar Eklendi)

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

koy ozaman görelim kardeşim...araba gelmeden karalama kampanyası başladı ohanesburger diyorum.......

Youtube'a yaz bana reklamını yaptırtma :D insan araştırır da ondan sonra laf atar bize..sanki uydurucak kadar kalitesiz bir adamız biz.. :hıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim hiç araba forumum olmadı oldu isede guest olarak katılıp bakıp cıkmışımdır ama görüyorumki herkes tecrübeli..

Yaşa değil başa

Çok okuyan değil, çok gezen

Hani atasözlerini seviyorsun diye yazdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doktor amca led yokmuş, bakalım ne diyeceksin bu duruma :D alınmaz diyordun led'siz araba :P

Yok ben öyle demiyorum. O kadar para verip de LEDsiz alınmaz diyorum. Benim baktığım fiyatlarda C segmenti genelde LEDsiz oluyor (hyundai kia falan LEdli ama bana ters onlar) B segmentleri LEDli olabiliyor. Ben mesela 100küsur verilip LEDsiz Kuga veya 65-70 verip LEDsiz Cmax almak bana ters diyorum. 65-70 golfe vereceksem LED isterim. Ama 40-45 lik golf LEDsiz olabilir. Benim almak istediğim 50 bin liste fiyatlı focus da LEDsiz hatta direksiyonu da plastik

Fiyatları 42900 dan başlayacak mış...

Şu an 1.4 tsi 122 trend 40000 falan .. Eğer şu an listedeki en alt donanım olan midline plus 1.2 tsi 105 ile 42900 dan satılacaksa bence makul. ESP, XDs, start stop sürücü yorgunluk falan eklenmiş durumda ki fiyat fena değil.Opelin astrada start stopa 1000 küsur TL istediğini unutmayalım... 140lık 1.4 tsi comfort ile 45-46 civarına alınırsa süper olur bence.

Golf 7 de olmamış bence. Golf 6 nın aynısı olmuş. Eski kuş grubu araçlara benzetiyorum Golfü. Bir farını değiştiriyor yeni golf diye satıyor, bir ön kaputu değiştiriyor yeni golf diye satıyor ve insanlar da bunu alıyor. Focus 1,2,3 e bakın, hepsi birbirinden çok farklı ve başarılı.

Bu konuda kitaplar yazılıyor. Bütün nesillerin birbirinin aynısı gibi olması bazılarınca da acaip iyi bir şey.. gelenek , tasarım bütünlüğü, devamlılık falan. Carrera da hiç değişmiyor golf de...

ki bu kasa tamamen yeni şasi konsepti nedeniyle golf 6dan daha başarılı sayılmalı..

Bu arada ilk sürüş izlenimine göre araç eskisine göre çok daha iyi değilmiş, ses izolasyonunda eskisine göre zayıflıklar ve titreşime bağlı tıkırtılar dikkat çekmiş vs vs..

Ben bir daha okuyayım :) hiç öyle yazılar görmedim ben. Okuduklarım gene benchmark gene benchmark diyor.

Suya iniş yapıyoruz, koltuklarınızın altında can simitlerini bulabilirsiniz. Kötü oldu krize rastladı bu kasa.

Çok güldüm buna :D :D :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Almanların bir sözü varmış Almanca bilenler düzeltsin kabaca yazıyorum "weniger aber besser" gibi bir şey olmalı. Az ama en iyisi gibi bir şey sanırım.

İlgilenenlere detayını buldum. Less, but better

http://en.wikipedia.org/wiki/Dieter_Rams

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaynak resmi olmamakla birlikte, yeni fiyatlar belli oldu, ACT yazan modeller silindir kapama teknolojili yeni nesil motorlar;

dymv1.jpg

TDI midline yok burada? Dsg için fark yine çok fazla esp cartcurt standart olmasına rağmen..

Benzinliler çok uygun :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.