Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mazda Cx-5 Skyactiv-G 2.0L 4X4 At Resimli İnceleme

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yakup paylaşım için teşekkürler.

Motor teknolojisi dışında (2.0 165 BG 210 Nm/4100 dd ve 7 l/100km atmosferik!) ilgi çekici hiç bir yanı yok.

Ne iç ne dış tasarımda bir yenilik/heyecan veren unsur yok, fiyatlar sınıf ortalamasında.

Mazda'nın trimi zaten hep düzgün olmuştur.

Sonuçta beğenenlere nasip olsun, benim dönüp bakacağım bir ara değil, zaten bu sınıfa karşı önyargılıym.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçiniz..Daha önce de çok yazdık. Mazdanın çok satma derdi yok, mal bu isteyen alır isteyen almaz o kadar.

Bu özelliklerle 3-5 tane farklı olmaya çalışan züppe, mazda çalışanı ve mazda fanatiği dışında kimse almaz..

Geçen Mazda genel müdür alenen açıklama yaptı. Mazdanın çok satma derdi yok biz kaliteyi korumaya çalışıyoruz. Mazdayı tüccarlar değil mühendisler yönetiyor falan diye...

Tööbe tööbe.. Sanki VWyi vs mühendisler yönetmiyor .

Araba iyi olabilir ama 4x2 versiyona pek tabii ki 1.6 dizel veya benzinli konabilirdi.Koca mercedes koca BMW Türkiye için 1.6 motorlu araba yapıyorsa mazda neden yapmasın. Mazda 5 i götüren 1.6 dizel motor bunu da önden çekişli olarak mazda 5 kadar götürürdü. İngilterede de en çok satanlardan biri qashqai satışları %50den fazla 1.6 ve 1.5 motor ile..

Hayırlı satışlar Mazdaya.

Bu segment benzinli araba düşünen varsa kesinkes yeni Kuga 1.6 ecoboost beklesin derim..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçiniz..Daha önce de çok yazdık. Mazdanın çok satma derdi yok, mal bu isteyen alır isteyen almaz o kadar.

Bu özelliklerle 3-5 tane farklı olmaya çalışan züppe, mazda çalışanı ve mazda fanatiği dışında kimse almaz..

Geçen Mazda genel müdür alenen açıklama yaptı. Mazdanın çok satma derdi yok biz kaliteyi korumaya çalışıyoruz. Mazdayı tüccarlar değil mühendisler yönetiyor falan diye...

Tööbe tööbe.. Sanki VWyi vs mühendisler yönetmiyor .

Araba iyi olabilir ama 4x2 versiyona pek tabii ki 1.6 dizel veya benzinli konabilirdi.Koca mercedes koca BMW Türkiye için 1.6 motorlu araba yapıyorsa mazda neden yapmasın. Mazda 5 i götüren 1.6 dizel motor bunu da önden çekişli olarak mazda 5 kadar götürürdü. İngilterede de en çok satanlardan biri qashqai satışları %50den fazla 1.6 ve 1.5 motor ile..

Hayırlı satışlar Mazdaya.

Bu segment benzinli araba düşünen varsa kesinkes yeni Kuga 1.6 ecoboost beklesin derim..

dün mazda 2 gördğm gri...35 epz 54 tü o muydu sizinki bir bayan sürüyordu...ama... :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dün mazda 2 gördğm gri...35 epz 54 tü o muydu sizinki bir bayan sürüyordu...ama... :blink:

Plakayı hatırlamıyorum ..ama karşıyaka, yamaçevler, EGS, bostanlı vs oralarda gezerler. Gümüş gridir ama arkada spoyler ve LED far olan tek arabadır. LED stopları yoksa o değildir. Kayınbiraderin eşi kullanıyor olabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yavv beyler etmen eylemen yemişim skyactive ini.

Bu araba 2.0 litre benzinli düz vites ve 89000TL (Yakupun gördüğü üst donanım ve 110bin TL)

Yeni captiva 2.0litre dizel otomatik ve 88000 TL

Üstelik bir captiva geleneği var. Bakın wikiye falan yeni captivada 2.0dizel hiç bir yerde yok dünya sadece 2.2 dizeli olduğunu biliyor ama adamlar Türkiye için 2.0 dizel yaptılar. Şimdi sen chevroletyi tüccar yönetiyor bizi müyendis dersen komik olursun..

Türkiyede 2.0litre dizel otomatik yerine 2.0 litre benzinli düzü kim alır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önden çekişli yeni captivanın şanzımanı falan da farklı o kadar fazla yakmıyor.

2.0 benzinli SUV kağıt üstünde ne görünürse görünsün zaten 12 yakar.

Captiva 12 yaksa bile yine insanlar captivayı alır hem dizel hem otomatik çünkü. Hem de bilinen 2. eli olan marka. Cx-5 mazdanın daha önce hiç olmadığı bir segment.

Araba iyi olabilir birşey demiyorum ama bize boşuna getiriyorlar. 1.6 sı yoksa getirmeyin kardeşim deyip resti çekmeliydiler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yavv beyler etmen eylemen yemişim skyactive ini.

Bu araba 2.0 litre benzinli düz vites ve 89000TL (Yakupun gördüğü üst donanım ve 110bin TL)

Yeni captiva 2.0litre dizel otomatik ve 88000 TL

Üstelik bir captiva geleneği var. Bakın wikiye falan yeni captivada 2.0dizel hiç bir yerde yok dünya sadece 2.2 dizeli olduğunu biliyor ama adamlar Türkiye için 2.0 dizel yaptılar. Şimdi sen chevroletyi tüccar yönetiyor bizi müyendis dersen komik olursun..

Türkiyede 2.0litre dizel otomatik yerine 2.0 litre benzinli düzü kim alır ?

Ben sırf bu araç için demedim, keza bana hitap etmiyor vede bütçemi aşıyor. Fakat mazda 3 1.6 benzinli atmosferiktede bu teknolojili motor kullancaklar diye biliyorum. Hatta onun verileri 4-5 lt. diye duymuştum sanki. Bunu ilk aklıma Tevfik abi sokmuştu, geçen sene ikimizde mazda3 dizelin kapısından dönünce :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önden çekişli yeni captivanın şanzımanı falan da farklı o kadar fazla yakmıyor.

2.0 benzinli SUV kağıt üstünde ne görünürse görünsün zaten 12 yakar.

Captiva 12 yaksa bile yine insanlar captivayı alır hem dizel hem otomatik çünkü. Hem de bilinen 2. eli olan marka. Cx-5 mazdanın daha önce hiç olmadığı bir segment.

Araba iyi olabilir birşey demiyorum ama bize boşuna getiriyorlar. 1.6 sı yoksa getirmeyin kardeşim deyip resti çekmeliydiler.

Cenk abi insanların ne aldığı önemli mi ? insanlar 1.0 ecoboost'da almayacak :)

Yeni captivanın fabrika verisi 10 litre zaten..

cx-5 sahipleri 2 aylık sürüş sonunda %40 ş.ler arası %60 ş.içi 9 litreyi yakalamış..Gayet iyi değil mi?..Ben captiva yerine cx-5 alırım her türlü..

hiç olmazsa özel ve karakterli :) Daha test edemedim ama güvendiğim bir kaynak direksiyonunu oldukça övmüş, haftaya görecez olmazsa sende gel abi beraber bakarız; kozyatağı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cx-5 sahipleri 2 aylık sürüş sonunda %40 ş.ler arası %60 ş.dışı 9 litreyi yakalamış..Gayet iyi değil..Ben captiva yerine cx-5 alırım her türlü..

hiç olmazsa özel ve karakterli :) Daha test edemedim ama güvendiğim bir kaynak direksiyonunu oldukça övmüş, haftaya görecez olmazsa sende gel abi beraber bakarız; kozyatağı.

Olur gideriz..cumartesi öğleden sonra olursa gelebilirim pazar söz veremem :)

benim okuduğum yorumlar da çok iyi. sürüşü çok keyifli gittiğin hızı hssetmiyorsun ki SUVlerde bu pek görülmez falan diyorlar.

Yine de 90 buna vereceğime 60-70 e falan Kuga Tiguan turbo küçük motor almaya bakarım ben o segment alacak ve para verecek olsam. .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olur gideriz..cumartesi öğleden sonra olursa gelebilirim pazar söz veremem :)

benim okuduğum yorumlar da çok iyi. sürüşü çok keyifli gittiğin hızı hssetmiyorsun ki SUVlerde bu pek görülmez falan diyorlar.

Yine de 90 buna vereceğime 60-70 e falan Kuga Tiguan turbo küçük motor almaya bakarım ben o segment alacak ve para verecek olsam. .

Orası öyle canım düşük hacim varsa direk ona dalarız :D

C.tesi öğleden sonra dedim bende zaten 15.00 gibi için arayacaklar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cx-5 sahipleri 2 aylık sürüş sonunda %40 ş.ler arası %60 ş.içi 9 litreyi yakalamış..Gayet iyi değil mi?..Ben captiva yerine cx-5 alırım her türlü..

öhöm öhöm...pelin hanım nasıllar...telefonunu aldınızmu...yeni mazda rx-5 soracaktım da.... :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.