Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Led Sorunu

Sabri Özer

Soru

Herkese Merhaba,

1 aya yakındır aracımda bu sorun var. Ben farı 0 konumunda kullanıyorum özellikle hava karanlıkken 0dan parka sonrada fara geçsem şöföre göre sol led yanmıyor ama sabah bu işlemi yapsam sorun yok bu sabahta herşey normal motoru kapadım kapıyı açtım biliyosunuz kapı açılınca parklar yanıyor led 1 saniye yandı tekrar söndü kapıyı kapatıp tekrar açtım yine aynı şey oldu. Farı otomatikte kullanayım dedim tünele girdim farlar yandı ancak led yine yok sonra gündüz farına geçincede yanmıyor motoru kapa aç yapınca düzeliyor ama aynı sorun Serdar Yaman abidede var. 2 haftaya yakındır yapmıyordu bugun tekrarladı çok canımı sıkıyor umarım far değişimiyle düzelir beyinde sorun yoktur. Serdar abide bende gidemedik bir türlü servise ben 15.000 bakımını bekliyorum Serdar abide bugun yarın gidecek fırsat bulursa sizinle paylaşayım istedim

b2f03e99-9905-ab48.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben bunun için servise gitmiştim soketle alakası yok bilgisayarda bağlandı arabada tüm farlarin arızası yandı sifirladilar düzelmedi daha sonra orada ledli bir araçtan söküp bir birlerine deneyeceklerini ama orada başka ledli arac olmadıgı için daha sonra gelin gerekirse showroomdaki araçtan söküp deneriz dediler müsait olupta gidemedim ama...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sorun sokette yada farda olsa; böyle şu olunca yanıyor bu olunca yanmıyor; şöyle yapıyor böyle yapıyor gibi sorunlar olmaz. Yanar yada yanmaz temazsızlık varsa; göz kırpar yanar söner falan.

Sorununuz yazılımla ilgili bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sorun sokette yada farda olsa; böyle şu olunca yanıyor bu olunca yanmıyor; şöyle yapıyor böyle yapıyor gibi sorunlar olmaz. Yanar yada yanmaz temazsızlık varsa; göz kırpar yanar söner falan.

Sorununuz yazılımla ilgili bence.

Abicim bilgisayara bağladılar benim aracı düzelmedi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet abi eskiden televizyon antenini soyle yaparsin olur boyle yaparsin olmazya oyle gunduz farinda sorun yok ama gunduz farindan parka gecince bazen yanmiyor bazende iste bu kapi acilinca yanmama durumu var. Yani yazilimdir umarim. Bence ben 15.000 bakimini beklemeden gideyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Gidemedimki abi pazar gunu lazim olmuyo sadece araba o zamanda servis kapali. Arabayida birakmam lazim yillik izinler falan var diyo servis elektrikcim yok falan kalabalikta o civarda 2 tane vardi bayii kapandi biri simdi ordaki butun musteriler aydoğanlarda. Zaman bulunca gidicem insallah. Serdar abi gidicekti bugun veya yarin ondanda haber bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.