Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Süspansiyon Sertliği

Sabri Özer

Soru

Focus 3 sahibiyim daha oncedende annemin C-maxi kullaniyordum gecen gun annemin arabasini kullandim ve tumsrklerde cukurlarda cok daha sarsintisiz oldugunu farkettim ben benim arabada kotu bir yoldan gecince icim disima cikiyor resmen sanki zlarabaya zarar veriyo gibi hissediyorum. Focus 2den 3e gecip fikirleri iletebilecek var mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

inmiştir kendi :) şöförrrrsün sen hep kontrol etmekli yükümlüsün :D

Aynen Yakup dedigin gibi duzeldi sanki bizim burda tas bi yol var icimi disima cikaran :) sorunsuz gectim salladi tabide o kadar degil. Her yakit alista bakicam artik hep 32 psi mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynen Yakup dedigin gibi duzeldi sanki bizim burda tas bi yol var icimi disima cikaran :) sorunsuz gectim salladi tabide o kadar degil. Her yakit alista bakicam artik hep 32 psi mi?

2 ay'da bir yada sıkılınca yap işte :P

hadi hayırlı olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Vardır tabi canım. Özetle tam kapatılmıyor bunu soracaksan :)

Yok yok hayir :) konu dagilmaz umarim ama mesela 2 seritli 90 derecelik bir virajda acktan alip bir anda iceri kirinca cok guzel kic atiyor araba bikerede sert yaptim esp bi lastigi kitledi baya ugrasti arabayi toplamak icin :) diyecegim su ben bu hareketi espsiz yapsam kontrolu kaybedermiyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yok yok hayir :) konu dagilmaz umarim ama mesela 2 seritli 90 derecelik bir virajda acktan alip bir anda iceri kirinca cok guzel kic atiyor araba bikerede sert yaptim esp bi lastigi kitledi baya ugrasti arabayi toplamak icin :) diyecegim su ben bu hareketi espsiz yapsam kontrolu kaybedermiyim

Hızına ve müdehalene bağlı ama toplamak da kabiliyetine bağlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Trafik alanlarında denemek riskli kaldırıma vursan, bir yere sürtsen için gider. Sonuçta bilerek yapılabilecek birşey değil bir noktada savrulacak ama hangi nokta? Kayacağı yeri belli etse de virajda aşırı hızlı kalırsan hiç birşey tutmaz savrulursun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Siz video'yu izlemiştiniz değil mi :kıhkıh: :kıhkıh: Buluşmada..

Evet video yu izledim Yakup :) Emanete neler yaptığınıda :kıhkıh: bu arada focus zeminin sağlam olduğu durumlarda aracı virajda biraz fazla zorlarsan burundan açma yapıyor,arkada pek sıkıntı yok,bu arada benim kullanımımlada alakalı olabilir ben virajda zorlarsam aracı öyle sert direksiyon hareketleri yapmadığımdan arkadan kaymıyor araç,önden nazik nazik kaçıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet video yu izledim Yakup :) Emanete neler yaptığınıda :kıhkıh: bu arada focus zeminin sağlam olduğu durumlarda aracı virajda biraz fazla zorlarsan burundan açma yapıyor,arkada pek sıkıntı yok,bu arada benim kullanımımlada alakalı olabilir ben virajda zorlarsam aracı öyle sert direksiyon hareketleri yapmadığımdan arkadan kaymıyor araç,önden nazik nazik kaçıyor :)

Normal bu da tabi, önden çeker önder kayar... ( Anormal veya zayıf diyebileceğimiz şey arkadan kayması)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.