Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3- Servisinize Yazılımınızı Güncelletin Ücretsiz..

Muammer DEMİR

Önerilen Mesajlar

Abs güncellemesi de var bende şuan yapılıyor.Kontrol etmenizde fayda var arkadaşlar.

Bende de abs ve gosterge modulunde guncelleme vardi servise biraktigimda guncellenmesi icin not aldirmistim. Teslim alirken yapildi dediler ama yapmamislar.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke şöyle çevremizde adamakıllı bir servis olsa. Ya da şu servis ücretleri makul seviyelerde olsa.biz de alternatiflere yönelmesek. 3 servis deneyimi ve cevremdekilerin de anlattıklarından sonra artık servisi kaziklamaya çalışan bir kurum olarak görüyorum. Hakkıyla işini yapan vardır mutlaka ama bana denk gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün güncellemeler yapılı halde aldım. Sağolsun Erkan ustam elleri dert görmesin kaç gündür benim arabayla didişti halletti. Gösterge neysede abs güncellemesini bence mutlaka yaptırın. Bi bildikleri vardır mutlaka güncelleme çıkaranların

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün güncellemeler yapılı halde aldım. Sağolsun Erkan ustam elleri dert görmesin kaç gündür benim arabayla didişti halletti. Gösterge neysede abs güncellemesini bence mutlaka yaptırın. Bi bildikleri vardır mutlaka güncelleme çıkaranların

Değişiklik var mı görebildiğin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değişiklik var mı görebildiğin?

Aynen diğer arkadaşlarında dediği gibi ikaz seslerini kısmışlar.derece alttaydı sanırım üst sola almışlar.Sanırım vites ikazlarının renginde oynama var.Çok inceleyemedim açıkcası.Ha bide digital hız gelmiş :D (yersen) .Ama yakında çözerler sanırım onu da.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen diğer arkadaşlarında dediği gibi ikaz seslerini kısmışlar.derece alttaydı sanırım üst sola almışlar.Sanırım vites ikazlarının renginde oynama var.Çok inceleyemedim açıkcası.Ha bide digital hız gelmiş :D (yersen) .Ama yakında çözerler sanırım onu da.

Bir kuga veya makyajlı f3 olsa ozan hex kodlarını okuyup basar bence. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rusun biri almış takmış direk göstergeyi, bizimkilere çakamıyozmu dedim yok dedi.

HW farkı varsa yapacak bişey yok. Kugaya ids den bağlanıp bu hikayeyi yapabilmişler, fakat focus'da olmamış. Sanki birden fazla bilinmeyeni var bu işin gibi gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

etis ten baktığınızda o modüllerde halen güncelleme görünüyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.