Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3- Servisinize Yazılımınızı Güncelletin Ücretsiz..

Muammer DEMİR

Önerilen Mesajlar

Selam ben yeni yeni foruma ısınıyorum. Acaba bende şase numarasını yazsam burada benim güncelleme olup olmadığına bakabilir misin ? Malum 5 ileti olmadı özelden yazamıyorum

Tanışma ve benim arabam başlıkları isini görebilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ben gittim forda bana sadece benzinli araçlarda yazilim oldugunu soylediler..dizel aracta yazilim yokmus dogrumu bu?bu yazilim degistirmek belli donemlerde yapilmasi gereken bir seymi..herhangi bir zarari varmi?

Yanlış bilgi. (kısmen, belki sizinki günceldir)

Zararı yok. (Firma yolluyor yani Ford)

Aramıza hoşgeldiniz, tanışma kategorimize bekleriz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama benim arabayı kontrol etmedilerki dizelmi diye sordu.evet dizel deyince yazılım benzinli araçlarda var dizelin yok dedi..bunun için ne yapabilirim,ne söyleyebilirim adamın bunlardan haberi yoksa.birde bu yazılımı yaptırdık diyelim arabanın herhangi bir ayarında bozulma durumu olmaz değilmi.ben arabamdan memnunum ama tek sıkıntım marşın basmıyor olması.2 günde bir arabanın marşı muhakkak bir kere basmıyor,canımı sıkmaya başladı.bu marş basmamasının zararıda olurmu bilmiyorum ayrıca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama benim arabayı kontrol etmedilerki dizelmi diye sordu.evet dizel deyince yazılım benzinli araçlarda var dizelin yok dedi..bunun için ne yapabilirim,ne söyleyebilirim adamın bunlardan haberi yoksa.birde bu yazılımı yaptırdık diyelim arabanın herhangi bir ayarında bozulma durumu olmaz değilmi.ben arabamdan memnunum ama tek sıkıntım marşın basmıyor olması.2 günde bir arabanın marşı muhakkak bir kere basmıyor,canımı sıkmaya başladı.bu marş basmamasının zararıda olurmu bilmiyorum ayrıca.

hangi servise gittiniz? otokoç benide sallamıştı sonradan bende salladım bi sorun yok nasıl olsa diye(mesleğime bile ters ama :D) Aydın abide arkasta biraz uğraşmıştı. Bir sorununuz yoksa uğraşmanıza acele etmenize gerek yok ancak kesinlikle, fark edilemeyebilecek veya normal durumlarda ortaya çıkmayan problemler düzeltilmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Beyler merhaba ben foruma yeni katıldım. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim gerçekten çok yararlı bilgiler. Bende yazılımı güncelletmek istiyorum aracım 2011 model güncel olup olmadığını nasıl öğrenebilirim aceba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyler merhaba ben foruma yeni katıldım. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim gerçekten çok yararlı bilgiler. Bende yazılımı güncelletmek istiyorum aracım 2011 model güncel olup olmadığını nasıl öğrenebilirim aceba

Yukarda verilen örneklerin aynısı sizdede vardır -aracınız 2011-, yani servis' uğramanız gerekli

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ford etise şasi numarası girdim ve benim araç çıktı. Değişiklikler&Yükseltmeler bölümünde sol tarafta çıkanlar güncellenmesi gereken yazılımlar mı? Öyleyse bir çok güncelleme var benim araç için. Öyle olsa bile güncelletme yaptırmam çünkü aracım problemsiz. Bir çin atasözü der ki "çalışıyorsa kurcalama"...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar merhaba yazılım güncellemesini yaptıran arkadaşlar hangi bayide yaptırdığını söyleyebilirler mi. Ben bugün 15000 bakımı için aracımı bayiye bıraktım ve talep ettim. Böyle bir hizmetleri olmadığını hangi bayide yaptırıldığını sordular. Yarın tekrar uğrayacağım aracımı büyük ihtimalle alacağım. Eğer hangi bayilerin bu hizmeti verdiğini öğrenirsem bu konuda kendilerine ısrar edeceğim. Bir de bu bakım hakkında ücret bilgisi olan arkadaşlar bu konuda da yorum yaparsa sevinirim. Araç 1.6 Focus 3 Style Plus Paket

Ozan Murat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba yazılım güncellemesini yaptıran arkadaşlar hangi bayide yaptırdığını söyleyebilirler mi. Ben bugün 15000 bakımı için aracımı bayiye bıraktım ve talep ettim. Böyle bir hizmetleri olmadığını hangi bayide yaptırıldığını sordular. Yarın tekrar uğrayacağım aracımı büyük ihtimalle alacağım. Eğer hangi bayilerin bu hizmeti verdiğini öğrenirsem bu konuda kendilerine ısrar edeceğim. Bir de bu bakım hakkında ücret bilgisi olan arkadaşlar bu konuda da yorum yaparsa sevinirim. Araç 1.6 Focus 3 Style Plus Paket

Hangi 1.6 ?

Hangi bayi olduğu önemli değil hepsi yapabilmeli.Bayi hizmeti değil ki bu yahu..Servis'e girersin ilgili birime aracın yazılımında güncelleme var mı kontrol edermisiniz deyin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.