Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3- Servisinize Yazılımınızı Güncelletin Ücretsiz..

Muammer DEMİR

Önerilen Mesajlar

Yakup bey merhaba; bu güncellemeyle alakalı etis sayfasına baktığımda şase numarasını girdiğimde benim aracım çıkmıyor kasa model uyuyor ama benim benzinli orada dizel diyor ve güncelleme olup olmadığını öğrenemiyorum, siz bakabiliyorsunuz sanırım, mümkün mü

Aracınız benzinli gözüküyor bir sıkıntısı bulunmuyor yani..

Hidrolik Direksiyon Kumanda Modülü (PSCM)

Gösterge Tablosu (IPC)

Güç Aktarma Organları Kumanda Modülü (PCM)

Gövde Kontrol Modülü (BCM)

için yazılım güncellemeleri mevcut....

Merak edenler vardı; bazı araçlarda LS xx & City Safe diye ayrı isim yazıyordu aktif şehir içi güvenlik ile alakalı misal bu değişiklik bu yazılım ile olacak..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güç Aktarma Organları Kumanda Modülü (PCM) benim araba için bu gözüktü. geçen gün sormaya gittiğimde randevu alın getirin bir bakalım dediler, sitelerden bakılıyormu dedim yok fordun öle bir sitesi yok dediler...

randevu alıp gittiğimde ücretsiz halletmeleri gerekiyor mu?

Güç Aktarma Organları Kumanda Modülü (PCM) bu sorunmu rölantide stop etme güçten düşme olayı...cevaplar mısınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güç Aktarma Organları Kumanda Modülü (PCM) benim araba için bu gözüktü. geçen gün sormaya gittiğimde randevu alın getirin bir bakalım dediler, sitelerden bakılıyormu dedim yok fordun öle bir sitesi yok dediler...

randevu alıp gittiğimde ücretsiz halletmeleri gerekiyor mu?

Güç Aktarma Organları Kumanda Modülü (PCM) bu sorunmu rölantide stop etme güçten düşme olayı...cevaplar mısınız?

Program güncellemeler garanti süresi içinde ücretsizdir, sonrası tartışılabilir.

Sorununu çözüp çözmeyeceğini denemeden söylemek mümkün değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güç Aktarma Organları Kumanda Modülü (PCM)

bu modülü mü güncellediler sizde bende bu modül güncellemesi gözüktüde etisfordda ona göre götüreceğim

Buna bakarak gitmedi selcuk bey, siz direk gideceksiniz güncelleme varmış yaparmısınız deyin veya aracınızda bir sorun hissetmiyorsanız gitmeyin :) çok önemli değil Sürücü servis bölümüne gidip neyi güncelliyorsunuz pozisyonu komik olabiliyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) ben arabayı çalıştırdım 1dk sonra araba hafifte olsa biraz teklemeye başladı ondan götürelim dedim babamda araba gayet iyi bence götürmeye gerek yok dedi etiten bakınca bu güncelleme gözüküyor. demek istediğim yapılan güncelleme bu mudur
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) ben arabayı çalıştırdım 1dk sonra araba hafifte olsa biraz teklemeye başladı ondan götürelim dedim babamda araba gayet iyi bence götürmeye gerek yok dedi etiten bakınca bu güncelleme gözüküyor. demek istediğim yapılan güncelleme bu mudur

Ne varsa o güncellenir...Liste halinde size birşey verilmez..Bu ayrıntıları normalde bizim konuşmamız bile tuhaf, servise güvenin onlar sizin gördüğünüzün katını görüyor :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne varsa o güncellenir...Liste halinde size birşey verilmez..Bu ayrıntıları normalde bizim konuşmamız bile tuhaf, servise güvenin onlar sizin gördüğünüzün katını görüyor :)

tamam anladım sağolun. salı günü gidip yaptıralım bakalım kontrolü:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yok, hikaye onlar..Kontrol amaçlı.

Hııımmm iyi o zaman hurda değil yani :)

Anadolu yakası servis tavsiyesi de yapsana,

gerçi yıllarca (1997 den beri) bir servisim vardı ona gidiyordum, ama oradaki ustam başka servise gitti bu arabayı onun gittği yere götürdüm fakat servistekilerin davranışlarından ve yaptıkları işten memnun kalmadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.