Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3- Servisinize Yazılımınızı Güncelletin Ücretsiz..

Muammer DEMİR

Önerilen Mesajlar

Bende de iki update gördü. ??

Yazılım Güncellemeler - Gövde Kontrol Modülü (BCM)

Modül Programlama

Bu uygulama, Gövde Kumanda Modülü yazılımını en son seviyeye güncelleyecektir.

Modül programlamaya başlamadan önce aracın uygun bir akü destek birimine bağlı olması önemlidir.

SC20120117-1415-G1406654

Ford Motor Company Sürekli Program Geliştirme Sürecinin bir parçası olarak, bu modül için yazılımın daha yeni bir sürümü mevcuttur.

Yazılım Güncellemeler - Güç Aktarma Organları Kumanda Modülü (PCM)

Modülü Tekrar Programlama

Focus / CMax 1.6L Duratorq Dizel.

Bu uygulama PCM modülünü en güncel ayarlama sürümü ile programlar.

4.59

Ford Motor Company Sürekli Program Geliştirme Sürecinin bir parçası olarak, bu modül için yazılımın daha yeni bir sürümü mevcuttur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sence?

Var mı senden problem...?

Ben şimdilik rahatım, dilimi ısırayım!

Aslında ETIS internet sayfasına girip kayıt olup, şasi numarasından detaylara ulaşmak mümkün.

Söz gelimi 1.6 EB için de bazı program güncellemeleri var, ama bizde servislere ulaştı mı ya da içeriği nedir bilmiyorum...

etis.jpg

benim de yok ama , acaba diyorum bir performans attırması varmı ? :) hherhehehheeh
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olur tabi ki fakat acele etme, 15 bin'de hepsini yapacaklar..Dert değil

Yazdim saseyi telefondan girdim ama uye olmadigim icin upgradelere giremedim. Neyse persembe gunu ilk seferde calismama icin goturucem bide sol far icin. Sence beklemelimiyim 15.000 bakimini. Soylede bir durum var okul bitti ben bu yaz maksimum 2.000 yaparim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazdim saseyi telefondan girdim ama uye olmadigim icin upgradelere giremedim. Neyse persembe gunu ilk seferde calismama icin goturucem bide sol far icin. Sence beklemelimiyim 15.000 bakimini. Soylede bir durum var okul bitti ben bu yaz maksimum 2.000 yaparim

Ee boş vaktinde git madem :) yazarım sana birazdan,yollarsan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri sol farda led te mı sorun var :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet abi bazen yanmiyor ledler kapa ac yapinca duzeliyo temazsizlik var galiba

Sabri bendede aynı sorun var gunduz sorun gece far yanına led sönüyor servise gittim bilgisayara bağladılar hata yok o an başka keski arac olmadıgı için ondan söküp bakacaklar test aracı yoktu yarın sabah müsait olursam bakacaklar sorun varsa komple Fari değiştireceklerini söylediler
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri bendede aynı sorun var gunduz sorun gece far yanına led sönüyor servise gittim bilgisayara bağladılar hata yok o an başka keski arac olmadıgı için ondan söküp bakacaklar test aracı yoktu yarın sabah müsait olursam bakacaklar sorun varsa komple Fari değiştireceklerini söylediler

Aynen abi ama sanki farda sorun yokda ona yanmasini soyleyen beyinde sorun var cunku kapa ac yapinca duzeliyo. Persembe gidicem servise bende gelisme olursa haber veririm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen abi ama sanki farda sorun yokda ona yanmasini soyleyen beyinde sorun var cunku kapa ac yapinca duzeliyo. Persembe gidicem servise bende gelisme olursa haber veririm

bilgisayar hata vermiyor yerine başka arabadan takilir denenince belli olacam pm atarsan sevinirim çünkü alperenler görüşecek hafta sonunmemlekete gidip gelecem gelince goturebilirim sorunu bilerek gitmek isterim :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bilgisayar hata vermiyor yerine başka arabadan takilir denenince belli olacam pm atarsan sevinirim çünkü alperenler görüşecek hafta sonunmemlekete gidip gelecem gelince goturebilirim sorunu bilerek gitmek isterim :)

Tamamdir abicim ogrendigim herseyi pm atarim sana :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey merhaba; bu güncellemeyle alakalı etis sayfasına baktığımda şase numarasını girdiğimde benim aracım çıkmıyor kasa model uyuyor ama benim benzinli orada dizel diyor ve güncelleme olup olmadığını öğrenemiyorum, siz bakabiliyorsunuz sanırım, mümkün mü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey merhaba; bu güncellemeyle alakalı etis sayfasına baktığımda şase numarasını girdiğimde benim aracım çıkmıyor kasa model uyuyor ama benim benzinli orada dizel diyor ve güncelleme olup olmadığını öğrenemiyorum, siz bakabiliyorsunuz sanırım, mümkün mü

Yollayın bakalım :yeah: (özel mesaj)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.