Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Az önce geldi mesaj kârdan vazgeçmez bunlar. Verdikleri 3 kuruş puan vardı onu da yarıladılar.

"Degerli müsterimiz, EPDK'nin tavan fiyat uygulamasi nedeniyle 22.03.2014 tarihinden itibaren Opet Kart puan kazanimi %0,5 olarak uygulanacaktir."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

EPDK uygulaması ile değişik bir indirim olmuş.

Ben genelde Shell 95 oktan kullanıyorum, onun fiyatı 5,09'dan 5,04'e düşerken 97 Nitro+5,16'dan 5,05'e düşmüş.

Hal böyle olunca ver 97 dedim, daha önce de kullanmıştım, en azından sürüşte hissedilir fark olmadığını biliyorum, aracın 95'e ayarlı olduğunu da... Ama aynı fiyat olunca avantacılığım tuttu!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

EPDK uygulaması ile değişik bir indirim olmuş.

Ben genelde Shell 95 oktan kullanıyorum, onun fiyatı 5,09'dan 5,04'e düşerken 97 Nitro+5,16'dan 5,05'e düşmüş.

Hal böyle olunca ver 97 dedim, daha önce de kullanmıştım, en azından sürüşte hissedilir fark olmadığını biliyorum, aracın 95'e ayarlı olduğunu da... Ama aynı fiyat olunca avantacılığım tuttu!

Aynen ...

Ben de dün jazza Nitro aldım, 95oktan  5.03 iken    nitro 5.04 olunca fulledim. Garibim jazz nitro ile coştu.. Bizim dağın rampasını 1. viteste zor çıkardı nitro ile 3. viteste  bile çıkıyor. 3-5 depo daha nitro fiyatı 95 ile aynı kalsa da arabanın motoru bayram etse.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

(EPDK), internet sitesinde akaryakıt tavan fiyat uygulamasında yeni bir düzenlemeye gittiğini duyurdu. EPDK'nın yeni düzenlemesine göre, İstanbul Avrupa Yakası'nda benzinin litre fiyatı 1 kuruş artarak 4,97 liraya yükseldi. motorinin fiyatında ise 2 kuruş indirime gidildi ve litre fiyatı 4,28 TL oldu. fiyatlar geceyarısından itibaren geçerli olacak. 

Serdar yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu, tavan fiyatı uygulamasında baz alınan İstanbul Avrupa Yakası'nda 12-15 Nisan arasında benzinin tavan satış fiyatını 4,99 lira, motorinin tavan satış fiyatını 4,29 lira olarak belirledi. Buna göre, benzinin litre fiyatı 2 kuruş, motorinin litre fiyatı 1 kuruş arttı

Kurulun, dağıtıcı ve bayi paylarının toplamını 2 ay süresince litrede benzinde 44 kuruştan, motorinde ise 51 kuruştan 37 kuruşa indiren kararının ardından, akaryakıt ürünlerinde 12-15 Nisan tarihleri arasında uygulanacak fiyatlar açıklandı.

Buna göre, tavan fiyatı uygulamasında baz alınan İstanbul Avrupa Yakası'nda 12-15 Nisan arasında benzinin tavan satış fiyatı 4,99 lira, motorinin tavan satış fiyatı 4,29 lira olarak belirlendi. Böylece benzinin litre fiyatı 2 kuruş, motorinin litre fiyatı 1 kuruş arttı.

Söz konusu tarihlerde İstanbul Anadolu Yakası'nda benzinin litresi 4,99 lira, motorinin litresi 4,30 liradan; Ankara'da benzinin litresi 5 lira, motorin litresi 4,30 liradan; İzmir'de benzinin litresi 5,01 lira, motorinin litresi 4,28 liradan satılacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzin ve motorine bir zam daha

Benzin yine 5 lirayı geçti, motorinin de fiyatı arttı...

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu, tavan fiyatı uygulamasında baz alınan İstanbul Avrupa Yakası'nda 15-18 Nisan arasında benzinin tavan satış fiyatını 5,04 lira, motorinin tavan satış fiyatını 4,33 lira olarak belirledi.

Kurulun, dağıtıcı ve bayi paylarının toplamını 2 ay süresince litrede benzinde 44 kuruştan, motorinde ise 51 kuruştan 37 kuruşa indiren kararı doğrultusunda, akaryakıt ürünlerinde 15-18 Nisan arasında uygulanacak fiyatlar açıklandı.

Buna göre, tavan fiyatı uygulamasında baz alınan İstanbul Avrupa Yakası'nda 15-18 Nisan arasında benzinin tavan satış fiyatı 5,04 lira, motorinin tavan satış fiyatı 4,33 lira olarak belirlendi. Böylece benzinin litre fiyatı 5 kuruş, motorinin litre fiyatı 3 kuruş arttı.

Söz konusu tarihlerde İstanbul Anadolu Yakası'nda benzinin litresi 5,04 lira, motorinin litresi 4,34 liradan; Ankara'da benzinin litresi 5,05 lira, motorin litresi 4,34 liradan; İzmir'de benzinin litresi 5,06 lira, motorinin litresi 4,22 liradan satılacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.