Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford 1.0 Lt Ecoboost Motoru 16 Dünya Hız Rekoru Kırdı!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Dizel satış rakamları düşer diye mi getirmiyorlar aceb? :hmm:

Gelecek abi gelecek Haziran üretimli olacak en geç..Haber verildi bayiilere..

Şuan bayağı satıyor avrupa'da sanırım stok sorunu nedeniyle gecikti (2 ay gibi süre)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben en çok Cenk abinin muhtemelen araba alabileceğine seviniyorum :D

Bende bende. :D :D :D

Hayal görmeyin, Cenk buna da bir kulp bulur, güvenim tam...

Kesinlikle doğru söylüyorsun abi..2 sıkıntı var. Bunu 1.6 dan en fazla 500 TL pahalı bekliyor(d)um. Daha pahalı olacaksa almam. Fakat eskiden tanıdığım otosancı bir arkadaş fiyat 1.6 ecoboosta yakın dedi.

İkincisi de style donanımın kaldırılması beni çok üzdü. Yani arabada sis farı alaşım jant olmayabilr ama CC, far ve yağmur sensörü kesin olsun istiyordum. Herkes arabası biraz eskiyince donanım artırır. Otosan donanım kısıyor bu da enteresan.Titaniuma da o para verilmez..

İkinci el 2011 siyah HB 1.6 style plus paylaştım sanırım talep yok; satıcı bu akşam 36400e düştü. Beni bir kaşıntı tutmadı desem yalan olur..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben en çok Cenk abinin muhtemelen araba alabileceğine seviniyorum :D

Hayal görmeyin, Cenk buna da bir kulp bulur, güvenim tam...

Kesinlikle doğru söylüyorsun abi..2 sıkıntı var. Bunu 1.6 dan en fazla 500 TL pahalı bekliyor(d)um. Daha pahalı olacaksa almam. Fakat eskiden tanıdığım otosancı bir arkadaş fiyat 1.6 ecoboosta yakın dedi.

İkincisi de style donanımın kaldırılması beni çok üzdü. Yani arabada sis farı alaşım jant olmayabilr ama CC, far ve yağmur sensörü kesin olsun istiyordum. Herkes arabası biraz eskiyince donanım artırır. Otosan donanım kısıyor bu da enteresan.Titaniuma da o para verilmez..

İkinci el 2011 siyah HB 1.6 style plus paylaştım sanırım talep yok; satıcı bu akşam 36400e düştü. Beni bir kaşıntı tutmadı desem yalan olur..

Biz Cenk abinin araba alabilme ihtimalini sevdik ama :):D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1000 cc, otamatik ile birleşir, donanım zenginliği ile fahiş bir fiyat olmazsa hanım'a bir tane ayarlamak lazım, ben nasıl olsa ecoboost u kaptım

ama fiyatı ecoboost 1.6 ile ayni olacak demişsiniz ama bence atmosferik 1.6 ile ayni olmalı yoksa bir anlamı yok bu işin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1000 cc, otamatik ile birleşir, donanım zenginliği ile fahiş bir fiyat olmazsa hanım'a bir tane ayarlamak lazım, ben nasıl olsa ecoboost u kaptım

ama fiyatı ecoboost 1.6 ile ayni olacak demişsiniz ama bence atmosferik 1.6 ile ayni olmalı yoksa bir anlamı yok bu işin

Zaten öyle olacak atmosferikten biraz pahalı. Rakip fiyatları ortada.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.