Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 4 - Android Auto Navigasyon Sorunu

Mehmet Demir

Önerilen Mesajlar

14 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

uygulamaların konum kullanmasını; her zaman, sadece kullanırken, hiç bir zaman vs gibi ayarlayabiliyorsun iphone da da.

Evet ama CarPlay ayrı bir uygulama olarak görünmüyor. CarPlay ayarlarında da yok. Gördüğüm kadarıyla. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

sorun çözüldü;

bugün sabah otokoç taki ustam aradı sağolsun. eğitimde imiş ve konusu geçmiş. çözüm basitmiş aslında ama sonuçta AA nın yazılım sorunu, sync 4 ün değil.

AA ve haritalar aynı anda konum kullanırsa sorun ortaya çıkıyor. çakışma. Aa nın konum izni kapatılması gerekiyor. and 11 var bende. 

Ayarlar-konum ve konum izinleri kullanan uygulamalarda AA görünmüyor.

Ayarlar-uygulamalara gidip AA yı bulup kullandığı izinlerden konumu kapatmak gerekiyor. (tüm uygulamaları göster seçmek gerekebilir AA yı bulmak için)

buna benzer izinler ios ta var mı iphone u olan ne yapacak bilmiyorum.

@Cem Baki

Bende MIUI14 işletim sistemli POCO telefon var. Hiç bir şekilde uygulamalarda AA yok ve AAnun kendi uygulamasında konumla alakalı bir izin yok. Telefonun konum ayarlarına girdiğimde burada Android auto görünmüyor. Bizim başımıza gelse çözemeyeceğiz demek ki. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

03.11.2023 - 16:05 tarihinde, H. Cenk yazdı:

Bende MIUI14 işletim sistemli POCO telefon var. Hiç bir şekilde uygulamalarda AA yok ve AAnun kendi uygulamasında konumla alakalı bir izin yok. Telefonun konum ayarlarına girdiğimde burada Android auto görünmüyor. Bizim başımıza gelse çözemeyeceğiz demek ki. 

oğlanda poco x5 pro var mui14.0.4

ayarlar en altta konum var

konum izni verilen uygulamalar var. içinde;

AA görünüyor ama..?? belki bir kere bağlanıp aktif olması gerekiyordur.

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

04.11.2023 - 11:00 tarihinde, Mehmet Demir yazdı:

oğlanda poco x5 pro var mui14.0.4

ayarlar en altta konum var

konum izni verilen uygulamalar var. içinde;

AA görünüyor ama..?? belki bir kere bağlanıp aktif olması gerekiyordur.

Evet son güncellemeden sonra hiç AA kullanmadığımdam herhalde görünmüyormus sanırım. Bugün AA açınca bizde de konumda çıktı AA konum iznini kapadim bakalım ne olacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Selmalar herkese

android oto konum erişimini kapattım ve sorunu çözdüm konumu google haritalar üzerinden alıyor böylece doğru çalışıyor. iki farklı uygulamadan konum çekmeye çalıstıgı için problem yaşanıyor. SYNC4 kullanıcısıyım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
12 saat önce, Bülent Aydemir yazdı:

Arabamı yeni aldım ve Iphone SE 2 cihazla kullanırken aynı sorunu bende yaşadım.

hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız;

yaşadım derken.. hala yaşıyor musunuz? çözümü var mı? varsa ne yapıldı iphone için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim. Daha iki gün oldu aracımı alalı. Çanakkale'de ikamet ediyorum. Aracımı Yalova Ford Erdeğer'den aldım. Çanakkale'ye dönerken aralıksız bahse konu bu durumu yaşadım. Telefonum Iphone SE 2. herhangi bir şey yapmadım. araştırmaya devam ediyorum. Umarım bulabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ford Aslanlar Çanakkale Yetkili servisinde bu gün konuyla ilgili kayıt açtırdım. Konuyla ilgili sadece Ford değil, Apple car Play uygulaması ile ilgili diğer markalarında sorun yaşadığını, Apple tarafından konuyla ilgili güncelleme beklendiği söylendi. Malumat olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de youtube music sorununu çözemedim bir türlü. Artık carplay açıldığında otomatik açılmıyor. Manuel açıyorum ama sanki ilk defa açılıyor gibi oluyor, son kaldığı yerden devam etmiyor. Sanırım bu son ios güncellemesinden sonra oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
3 saat önce, Cengiz Onikiler yazdı:

Merhaba. AA'nun konumunu kapattıktan sonra kimse yorum yazmamış. Yani yeni durum hakkında yorum yapmamış. Sorun çözüldü mü yoksa devam mı ediyor? (AA'nun konumunu kapatınca)

yorum çok.. AA da sorun yok.. apple carplay sıkıntılı. carplay in konumu bağımsız kapatılmıyor

AA nın konum iznini kapatın sadece haritaların konum izni açık kalsın..

telefonun konum-gps de açık tutun.. bluetooth hep açık kalsın.  AA nın bağlantı şeklini her zamana çevirirseniz aracınıza biner binmez Aa çalışır.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.