Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir ve daha az reklam göreceksiniz.

2019 Ford Puma Tanıtıldı

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 72
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Bu yılın sonunda tekerlek dönmeye başlayacak. Bize 2020 model olarak gelecek yani en erken Şubat sonu diyelim.   Detaylı bilgiler: https://anasayfa.focusclubtr.com/2019-ford-puma-tanitildi/

Kullanmadım ama kurcaladım baya bi aracın içi bana hiç ferah gelmedi çok basık arkaya her oturan kafayı direğe çarpar ben çarptım 🤣 malzeme olarak koltukları focustan daha iyi dış görseli albenil

Yayınlanan Görseller

• 4 hafta sonra...

Ford avrupa ürün müdürü Jay Ward twitterda bol bol Puma haberi veriyor.

What car dergisi Pumayı yılın arabası seçmiş . Daha otomatiği bile olmayan manüel arabayı nasıl seçmişler hayret.  

EOKOcbYWsAIJk1g.jpg.3fc301b4ba04ab2263420e5c55ce11cd.jpg

H. Cenk tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
14 dakika önce, Ercan Bayram yazdı:

Arkadaşlar focusum satışta pumayı bekliyorum . Sizce fiyat tahmini olarak olaur

Ne zaman, hangi motor ve hangi donanımla satılacağına bağlı. Sizi yanıltmayı kimse istemez ancak EcoSport'tan pahalı, Focus'tan hallice olur diyelim. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Ercan Bayram yazdı:

2008 i çok bekledim pahalı çıktı. Puma da 2008 e benzer olabilir diyebilir miyiz

Fiyatlandırmalarda rakipler de değerlendiriliyor. Dediğim gibi ben topa girmem, başkası biliyorsa yazsın fiyatları ben de çok sevinirim 🙂 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Ercan Bayram yazdı:

Siz bu konuda uzmansınız . Tabi ki kesin fiyatlar belli olmaz ama üç aşağı beş yukarı belli olur. Mesela kuga da tahminleriniz tuttu mu?

Hocam imkansız, Dolar Euro iki haftada ne hale geliyor. Dediğim gibi EcoSport ve Focus’a odaklanmanız en doğrusu. Hadi başlangıç 170 diyeyim. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 2 ay sonra...

@Yıldırım Polat tabi ki 🙂 

2019 / 2020 Ford Puma Fren Sistemi

Ön disk boyutları (mm) Ø278 x 25 (Tümünde aynı)

Arka disk boyutları (mm) Ø271 x 11

Arka kampana boyutları (mm) Ø228 x 40 

Ön Piston boyutları (mm) Ø54 (Tümünde aynı)

Arka Piston boyutları (mm) Ø36 (Tümünde aynı)

Pistonların aynı olması, eşit basınç ve fren torku sağlıyor.  Temelde disk ile kampana farkı da sıcaklık kontrolü ve ıslakta performansın diskte daha iyi olması. Neden üretici kampanayı halen seçiyor, tabi ki ucuz olduğu için 🙂 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.