Jump to content

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Özgür Görür
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Hasan babanın yaşı ve ehliyet süresi etken, yaşadığın şehir etken çok şey var..Bilmeden çokmuş deyip insanları yanıltmayın lütfen

Sabri kafana takma herşey normal, zamanla inecek seninkide..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araç babamın üzerine ve kendileri 59 yaşındalar

ARAÇ: 2004 ford focus collection A/T

ARAÇ KASKO DEĞERİ: 22500 tl

KASKO ŞİRKETİ: axa

KASKO BEDELİ: 450 tl(%60 hasarsızlık+%30 askeri personel indirimi)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

0 km 2012 C-MAX titanium TDCI 115PS titanium x paket + otomatik park sistemli arac için,

Kendi adıma (yaş 28 , ilk kaskom) Anadolu sigortadan mehmetçik vakfı indirimi (%35) ile 1300 TL'ye yaptırdım.

Araç bedeli: ek paketleri ile birlikte 72000TL civarında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

0 km 2012 C-MAX titanium TDCI 115PS titanium x paket + otomatik park sistemli arac için,

Kendi adıma (yaş 28 , ilk kaskom) Anadolu sigortadan mehmetçik vakfı indirimi (%35) ile 1300 TL'ye yaptırdım.

Araç bedeli: ek paketleri ile birlikte 72000TL civarında.

lk kaskonuz olmasına rağmen maşallah iyi fiyat...İleride hasarsızlıkta alırsınız inşallah...Kazasız belasız günler,keyifli sürüşler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

2008 focus devrini yeni aldım

sigorta 398 tl

kasko 3300 tl

fiyat verenler oldu

exper arkadaşım o ilgilendi

ucuza bi yerden bulduk

240 tl ye yaptırdım AXA a dan

halk sigorta kaskosu 1600 tl imiş

bunda daha ucuzu kapsamdan kırparsa oluyormuş

kasko bedeli 33000 tl çıkıyor.

en kısa zamanda da kaskoyu yaptıracağım.

halktan yaptıracağım sizce nasıldır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2010 Focus Tdci Komple ST bodykit ve 18" OEM ST jant MAFFRE Genel Sigorta'dan yaptırırım, Toplamda 2 yıl hasarsızlığım var. Kasko değeri 39.500tl.. 850tl+ 12 Taksit ödüyorum..212tl'de Trafik Sigortası

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TTNET'liler İstedi, Biz Uzattık!

Sigortam.net'ten TTNET'lilere özel %20'ye varan indirim kampanyasını Temmuz sonuna kadar uzattık. Anlaşmalı sigorta şirketlerinden kasko ve özel sağlık sigortalarında geçerli indirimlerden Temmuz sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

TTNET & Sigortam.net indirim kampanyası kapsamında; tüm TTNET'liler, Sigortam.net'ten kasko ve özel sağlık sigortası alırken anlaşmalı sigorta şirketlerine göre %20'ye varan oranlarda indirimden faydalanıyor.

"SNET" yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı 6606'ya göndererek TTNET İndirim şifresinizi anında öğrenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

2011 titanium tdci hb focus aldım 55 plaka ve kasko yaptırmak istedim kasko değeri 42.000 TL ilk aracım ve ilk kaskom ikinci el aldım aracı en düşük 1800 TL fiyat verdiler ve 3000-4000 teklif verenler oldu çok kızdım. Bunun sebebi ne olabilir ehliyetim 7 senelik daha önce 1 defa kaza yaptım ama araç benim üzerime değildi sadece tutanakta benim ehliyetim geçiyordu acaba bundan olabilir mi diye soru işareti kaldı aklımda TTNET kampanyasından teklif istedim bakalım %20 indirimle sigortam.net ne kadar fiyat verecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.