Jump to content

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Özgür Görür
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

kaskoda en önemli noktalar ölümcül yada yaralanmayla sonuclanan kazalardaki gösterilen teminatlar kaza başına olan tutarlar hukuksal ve ölen yada yaralana ait olan tazminat oranları düşük tutularak yada yüksek tutularak oynanmakta ona dikkat edin policede gerisi hepsinde üç aşağı beş yukarı aynıdır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaskoda en önemli noktalar ölümcül yada yaralanmayla sonuclanan kazalardaki gösterilen teminatlar kaza başına olan tutarlar hukuksal ve ölen yada yaralana ait olan tazminat oranları düşük tutularak yada yüksek tutularak oynanmakta ona dikkat edin policede gerisi hepsinde üç aşağı beş yukarı aynıdır...

Bizim kaskoda onlara kisaltmalar felan yapmislar aciklamasida yok. Ikiside ayni sey biri 10.000 digerinde 50.000 yaziyor felan. Onlari nasil anliyacagiz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç bedeli ile alakalıdır. Bizimki yalan dolan liste fiyatları yüzünden 65bin TL olarak gözüküyormuş.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sigorta şirketleri parça değişiminde yan sanayi kullanıyormuş. Parçanın yan sanayisi yoksa orjinal takıyorlarmış veya orjinali için aradaki farkı istiyorlarmış vs bir sürü hikaye duyuyorum. Ben arabama sticker bile yapıştırmam uyuzluktan, değil yan sanayi parça. Fark çok olunca şüphelendim açıkçası. Hoş Anadolu yapar diğerleri yapmaz diye bir durum yok, bu genel bir uygulama sanırım sigorta şirketlerinde.

Olası hasar durumunda arabanızı yetkili servise götürün.Yan sanayi ya da çıkma parça kullanımı halinde onları sorumlu tutacaklarını beyan edin, ve kullanılacak parçaların faturalarının kopyasını talep edin. Bu kadarı yeterli zaten.

O yapar bu yapmaz diye birşey yok. Hepsi çakal. Bilanço eksi çıkınca hepsi her türlü üçkağıdı yapıyorlar. Ancak yetkili servisin o konuda esneme ve kıvırma payı daha az.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Ben kaskoya Anadolu sigortadan yaptırdım 2.100 TL yazılarnları okuyunca çok mu verdim diyorum :P

Sabri abi moral bozmak gibi olmasın ama biz senin yarın fiyatına kasko yaptırdık ve daha ilk kez kasko yaptırıyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.