Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

500 tl fark vardı.....değer mi ki anaolu yapmam.....başıma Allah korusun bir kaza gelirse ergo hizmette kusur eder mi.....kötü bir firma mı ergo..

Allah göstermesin! Arkadaşın verdiği başlıkla sizinkini birleştirelim..

kızmazsınız inş :pray:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2011 model Focus III Trend 5k TDCI aracımın

kasko bedeli: 46.950 TL

kaskosu nippon dan 1.022 TL (bir önceki yıl 985 TL ve araç hasarsız olmasına rağmen artı :))) )

trafik sigortası axa dan 204 TL

bana uygun gibi geldi :)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2011 model Focus III Trend 5k TDCI aracımın

kasko bedeli: 46.950 TL

kaskosu nippon dan 1.022 TL (bir önceki yıl 985 TL ve araç hasarsız olmasına rağmen artı :))) )

trafik sigortası axa dan 204 TL

bana uygun gibi geldi :)))

Valla hocam bu işten bende birşey anlamadım geçen yıl 976 tl ye yaptırdım bu sene hasarsızlık indirimi var çok daha yüksek fiyatlar çıkıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim Focustan,Astra'ya aktardığımız kaskodan yıl sonunda yaklaşık 120tl civarı alacağımız çıktı :D Motor hacmi düşük olduğu için daha düşük kasko ücreti..

Motor hacmi lle alakası olmaz kaskonun; şu an kullandığınız astranın tespit edilen kasko değeri Focustan daha düşük; mesela Focus 25.000 tl ise şuanki astranız 22.000tl kaskonun gözünde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla hocam bu işten bende birşey anlamadım geçen yıl 976 tl ye yaptırdım bu sene hasarsızlık indirimi var çok daha yüksek fiyatlar çıkıyor.

kasko için 9 şirketin fiyatlarını hesaplattım.. 2.300TL ile 1.042 TL arası fiyatlar çıkardı sigortacımız sağolsun :) kasko için birçok değişken olduğu için farklı kişilerde farklı fiyatları anlıyorum da aynı kişinin bir önceki yıl yaptırdığı kaskodan daha uçuk fiyatlar çıkarması ? ( önceki yıl ray sigorta 98X TL bu yıl ray 1370 diyor güya %30 indirimli birde araçta hasarsız :) Bizi bilgilendirebilecek arkadaşlar vardır elbet..

Selçuk Atakan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kasko için 9 şirketin fiyatlarını hesaplattım.. 2.300TL ile 1.042 TL arası fiyatlar çıkardı sigortacımız sağolsun :) kasko için birçok değişken olduğu için farklı kişilerde farklı fiyatları anlıyorum da aynı kişinin bir önceki yıl yaptırdığı kaskodan daha uçuk fiyatlar çıkarması ? ( önceki yıl ray sigorta 98X TL bu yıl ray 1370 diyor güya %30 indirimli birde araçta hasarsız :) Bizi bilgilendirebilecek arkadaşlar vardır elbet..

Onlara sormadınız mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.