Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

Bu sigorta başlığını ayrıca bir yerde konuşalım. Ben aldığımda 300küsür gibiydi. Zam mı geldi? Geçen bir arkadaş daha 500 gibi bir şeyler söyledi.

Burada konuşsak olur mu?

Valla önceki yorumları okudum da, arkadaşların kasko yaptırdığı fiyatlara biz sigorta yaptırıyoruz, yok böyle bir ...! (söyleyecek söz bulamadım, boşluk bırakıyorum, istediğiniz gibi doldurabilirsiniz)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burada konuşsak olur mu?

Valla önceki yorumları okudum da, arkadaşların kasko yaptırdığı fiyatlara biz sigorta yaptırıyoruz, yok böyle bir ...! (söyleyecek söz bulamadım, boşluk bırakıyorum, istediğiniz gibi doldurabilirsiniz)

Mantığı neymiş yukarıda yazdım 2011 Corsa için 310 TL ödüyordum. Bu bildiğim araba bedelinden bağımsız şehir ile bağlantılı bir rakam oluyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla emin değilim, sigorta fiyatı şehre göre belirleniyor ama araç bedelinin etkisinin olması lazım. Yani ben şimdi hem Europa'ya hem Focus'a aynı parayı mı ödeyeceğim. Eğer böyleyse saçma değil mi,

Ama 500 lü rakamlar gerçekten korkunç rakamlar ya,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla emin değilim, sigorta fiyatı şehre göre belirleniyor ama araç bedelinin etkisinin olması lazım. Yani ben şimdi hem Europa'ya hem Focus'a aynı parayı mı ödeyeceğim. Eğer böyleyse saçma değil mi,

Ama 500 lü rakamlar gerçekten korkunç rakamlar ya,

Araç bedeli kaskoda önemliydi. Yıllarca 200TL civarı ödüyordum (arabalar değişse dahi)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ay yaptırıp göreceğim,

Sigortacı bir arkadaşım var, onu aradım kasko için 1400-1500 arası bir rakam çıkarttı. Sigortayı hiç sormamışım. :D

Geçen yıl kasko yu yaptırdığım yere de bir gideyim, ayrıntılı bir konuşayım bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ay yaptırıp göreceğim,

Sigortacı bir arkadaşım var, onu aradım kasko için 1400-1500 arası bir rakam çıkarttı. Sigortayı hiç sormamışım. :D

Geçen yıl kasko yu yaptırdığım yere de bir gideyim, ayrıntılı bir konuşayım bakalım.

Kaskoda indirimin yok mu hiç? Ben Anadolu sigortaya 770TLye yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu yıl var inşallah, kazamız belamız, cam değişimimiz bile yok :D

Bir de bundan sonra öyle ufak tefek işlere örneğin bir far değişimi, bir tampon değişimi gibi işlere hasarsızlık indirimini bozmayacaklarmış ama bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen 2010 172 tl idi focus 2 2011 yılında 186 tl..500 lü rakamlr cok mantıksız ümit bence internette araştır netten yap sacmalık resmen...

Abi inanilmaz zam geldi fiyatlara.Hasarsizlik bir alt dilime dusmesine ragmen bu sene kaskoyada sigortayada daha fazla para odedim.

Benim anlamidigim sey araba eskidikce kasko fiyatida duser.Benim ki her gecen sene artiyor. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eskidikçe fiyatların yukarı dogru tırmanması dogal da..ama ümitin fiyatlar çok bence kastamonu diye kakalama harekatı başka bişi değil

Yok abi ya, Kastamonu'yla alakası yok, 500 tl yi ben forumda okumuştum. :D

Kasko fiyatı içinde tabi alternatif azlığından olabilir, bu sigortalarla alakalı bir site var. Oradan da teklif aldım, (bu sene için) 1500 civarı bir teklif sundular, yine Anadolu sigorta. hasarsızlık indirimi varmıydı, yokmuydu bilemiyorum ama,

Sigorta için yine bu akşam bir teklif almak için yazdım, sanıyorum bir sorun var, şu an teklif veremiyoruz dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok abi ya, Kastamonu'yla alakası yok, 500 tl yi ben forumda okumuştum. :D

Kasko fiyatı içinde tabi alternatif azlığından olabilir, bu sigortalarla alakalı bir site var. Oradan da teklif aldım, (bu sene için) 1500 civarı bir teklif sundular, yine Anadolu sigorta. hasarsızlık indirimi varmıydı, yokmuydu bilemiyorum ama,

Sigorta için yine bu akşam bir teklif almak için yazdım, sanıyorum bir sorun var, şu an teklif veremiyoruz dedi.

Ya hasarsızlık varsa bu fiyat imkansız. Yarın özelden mesaj at sana benim sigortacının numarasını vereyim. Çok da özel birşey yapmaz. Ben sıfır araca 770/10 ödüyorum. Normali buralarda yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.