Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

kasko için 9 şirketin fiyatlarını hesaplattım.. 2.300TL ile 1.042 TL arası fiyatlar çıkardı sigortacımız sağolsun :) kasko için birçok değişken olduğu için farklı kişilerde farklı fiyatları anlıyorum da aynı kişinin bir önceki yıl yaptırdığı kaskodan daha uçuk fiyatlar çıkarması ? ( önceki yıl ray sigorta 98X TL bu yıl ray 1370 diyor güya %30 indirimli birde araçta hasarsız :) Bizi bilgilendirebilecek arkadaşlar vardır elbet..

bende bugün dediğiniz fiyaaralıklarında teklifler aldım en son olarak fiba 825 tl ve groubama 826 tl iyat verdi aracın fiyatını 51 e çekince plus paket için groubama 850 tl dedi başka yerde groubama 1400 tl vermişti eski yaptırdığım yere 850 tl ye yarın yaptıracağım kaskoyu öğretmen indirimi yaptılar.trafik sigortası 190tl.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

2012 model focus 3 tdci titanium

kasko şirketi:anadolu sigorta

araç değeri 71.000 tl

kasko bedeli:560 tl

Benim kasko araba hersey aynı tam indirim 770tl gibi bir şeydi.

Bu arada 2011 corsa 31,5bin bedeli var. Kasko aksigorta 550tl, trafik sigortası 308tl. Trafik sigortaları kazık olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eski arabanın kaskosunuda aynı firmaya yaptırmıştık. hasarsızlık indirimi aynen buna geçti

Kaç yıllık hasarsızlık indirimi var ki ?

Araç bedeli 69,000+1000 tl yazıyor. 1700 kasko ödedim. Arada uçurum var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 tane araç, hepsine aynı yerden kasko yapılıyorsa tabi bize göre oldukça büyük bir indirim (1200 tl gibi :D ) yapılacaktır.

çünkü araçların 6 tanesi ford transit.şubatta focusu alırkende baya yardımcı olmuşlardı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.