Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

Bu ne ya Ahmetim birde senin indirimin vardı...Resmen arabaya ortakçı olmaya çalışıyorlar....

Abi 21 plaka niyeyse çok uçmuş... Adam terör olaylarının bile etkisi çok diyor bunda dedi... Zaten büyükşehir, yaş genç, ilk araba vs gibi tonla etken de var...

Satıp kurtulacam bu ne ya hergün yeni bi masraf, pee :P

Ahmet A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi 21 plaka niyeyse çok uçmuş... Adam terör olaylarının bile etkisi çok diyor bunda dedi... Zaten büyükşehir, yaş genç, ilk araba vs gibi tonla etken de var...

Satıp kurtulacam bu ne ya hergün yeni bi masraf, pee :P

Tüüüü.... bileydim ben üstüme yapardım... :P Şaka bir tarafa benim iki araç bukadar tutmuyor..hakkaten çokmuş...neyse gülü seven artık dikenine katlanacak... :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla her gün yeni masraf dedin ya, ben geçen hesap yaptım benim araba durduğu yerde aylık 205 tl para yiyor. Dedim bu ne yaa, bende binmeye karar verdim. :muha: :muha:

Valla çok tutuyor senin de kasko Ahmet bey. Ben 70 bin tl lik arabaya 1700 verdim, yaşım da sizden genç. Valla isterseniz sizin için de sorayım burada.

Plaka çıktı mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla her gün yeni masraf dedin ya, ben geçen hesap yaptım benim araba durduğu yerde aylık 205 tl para yiyor. Dedim bu ne yaa, bende binmeye karar verdim. :muha: :muha:

Valla çok tutuyor senin de kasko Ahmet bey. Ben 70 bin tl lik arabaya 1700 verdim, yaşım da sizden genç. Valla isterseniz sizin için de sorayım burada.

Plaka çıktı mı?

Plaka güya bugün çıkacaktı demin aradım dönecekler bana. Kastamonu küçük olduğu için daha az tutmuştur, Adamlar soyguncu....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Plaka güya bugün çıkacaktı demin aradım dönecekler bana. Kastamonu küçük olduğu için daha az tutmuştur, Adamlar soyguncu....

Beni aradılar bayram yüzünden bilgisayarları kilitlenmiş. Bayramdan sonra çıkar diyorlar. :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün sigortayı yaptırdım. Evvelce Ankara plaka için çeşitli sigorta şirketlerinden 400 ile 550 TL arası fiyat almıştım. Üzerime kayıtlı ilk araç ve 30 yaş altı olmam fiyatı yükseltiyormuş. Plaka değişikliği ile 58'e terfi ettim, 212 TL gibi bir rakama da Dizel 2008 Tit-X aracın sigortasını yaptırdım. Euro sigorta diye bir şirket, bilmiyorum iyi midir kötü müdür... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu gün arabamın kaskosunu ve sigortasını yaptırdım.

Kasko= 1530

Sigorta= 172

Kaskoyu Anadolu Sigortadan yaptırdım. Bunun içinde 2 kez hasarsızlık teminatı diye bir şey de var. Nedir bu hasarsızlık teminatı, örneğin aracımızın farı kırıldı, gidip serviste değiştiriyoruz, hasarsızlığımıza bir şey olmuyor, sonra tamponumuzu kırıyoruz, değiştiriyoruz hasarsızlığımız yine bozulmuyor, daha sonra yine ufak bir hasarımız oluyor (benim anladığım böyle ufak tefek hasarlarda bu durum var, fardır, tampondur, tek parçalık işlemler anladığım.) bu durumda hasarsızlık teminatı devre dışı kalıyor ama yeni yapılacak kasko da yine %30 indirimli bir işlem yapıyor, bunların üzerine yine hasar yaptıysanız artık yapacak bir şey yok, hasarsızlığınız iptal. :D

Buna ilaveten sınırsız teminat diye de bir ek hizmet almış bulunuyoruz, bu da manevi 1 milyon TL ye kadar, maddi sınırsız tazminatları ödüyormuş. Yani kaskoyu yapan abimiz böyle söyledi. Hasarsızlık ve sınırsız teminat hizmetleri için 156 tl gibi bir para aldılar. Bu hizmetleri almamış olsam 1374 TL idi kasko.

Sigortayı ise AXA ya yaptılar, o daha hesaplı çıkmış, onu tercih etmişler, geçen yılda AXA'ydı. Sigorta poliçesinin kağıdının katlarını bile açmadık, 1 yıl geçti, umarım kasko ve sigorta poliçelerimi açmadan ömür boyu devam ederiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.