Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

Haftaya yeni Ford Kuga teslim alacam. Trafik sigortası ve Kasko için önerdiğiniz sigorta şirketi var mı? F Kasko yaptırmaya değer mi?

Trafik sig. Zaten bayii yapıyor...Kasko için fiyat almakta fayda var... F Kasko Ford'un kendisi bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trafik sig. Zaten bayii yapıyor...Kasko için fiyat almakta fayda var... F Kasko Ford'un kendisi bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum....

Araci alacagim bayi trafik sigortasini karsilamiyor. Subeden trafik sigortasiz araci alip daha sonra sigortasini yaptirsam olur mu? Su anda plakasi ve sasi numarasi belli degil zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araci alacagim bayi trafik sigortasini karsilamiyor. Subeden trafik sigortasiz araci alip daha sonra sigortasini yaptirsam olur mu? Su anda plakasi ve sasi numarasi belli degil zaten.

Akın o konuda yeterli bilgim yok.. Sadece aracımın Kasko zamanı firma ve fiyat araştırması yaparım... Bu konuda donanımlı arkadaşlar paylaşımda bulunacaklardır....

Ergo 12 taksit  974TL fiyat aldım. İki yerden daha araştırıyorum. 

Engin aksigortaya baktın mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Akın o konuda yeterli bilgim yok.. Sadece aracımın Kasko zamanı firma ve fiyat araştırması yaparım... Bu konuda donanımlı arkadaşlar paylaşımda bulunacaklardır....

Ergo

12 taksit  974TL fiyat aldım. İki yerden daha araştırıyorum. 

Engin aksigortaya baktın mı?

Aksigorta biraz daha pahalı idi. 1150 falan gibi sanırım. Fakat 2-3 yerden fiyat alıyorum. Hepsi kendisine göre birini öne çıkarıyor. En düşük sigortam.net üzerinden Anadolu Sigorta 850 gibi bir rakam verdi bir günlük kampanya varmış. :) Ama servisle anlaşması yok diye yaptırmadım. Ergoyu bugün onayladım. Güneş sigorta 900TL idi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yılmaz Tunç,

Doğrudur bir vukuatım yok. Kaza geçmişi olanlara özellikle trafik sigortası 4-5 kat fiyat çekiyor. Hani bizden yaptırma da ne yaparsan yap manasında.

Bu arada belirtmiş olayım. Yukarıdaki fiyatlar genişletilmiş kasko içindir.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mecburen yaptırdım,bu arada araç kardeşimin üstüne olduğu için fiyat yüksek çıkıyor yaşı 16 ve daha öncedende pert olmuş araç var üstüne kayıtlı.

Abovv yaş 19 benimde. 500 lira sadece sigorta çıkarttılar :D

sigorta mı bu yaptırdığın yoksa kasko mu abi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.