Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

Zaten beleş olsun diye almıştık. Aldığımda en ucuz dizel arabaydı. En düşük donanımla aldım. Klima, 2 airbag, abs, alaşımlı jant. Yol bilgisayarı yok ne yakıyor hiç hesaplamadık valla. :)

Araba olarak Fiesta'yı muhtemelen tercih ederim. Ayrıca Opel servisi bildiğin kazık.

Ruhsat yanımda değil uydurmuş olabilirim. :) En düşük donanım işte. Ben alırken alaşım jant veriyorlardı. Beyaz opak ve sis farı yok. 34,5 bine almıştık 2011 Ağustos ayında.

Corsa Puntodan ucuzmuydu?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiat sevmiyoruz ya bakmadım dı. :)

Sonrası icin aklınızda olsun, kesinlikle corsadan kötü değil. Hatta bence iyi :) zaten motor sası aynı %30 ortak. Ucuz olsun diye punto parçası kullanıyoruz, en son balata aldım fiyatını hatırlamıyorum ama yarısı filandi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asıl Bravo güzeldir ama pek tutulmuyorlar sanki görmüyorum. Eski veya yeni Punto da az.

Bana göre fiatin her aracı parasinin hakkını veriyor. Kalite olarak punto devrim oldu diyebiliriz, stilonunda rakiplerinden kalır yani yoktu ama fiyat politikasına kurban gitti. Bravonun yüzü eskidi, ve satışdan kalkacak söylentileri var yoksa %99 arabam bravo olurdu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana göre fiatin her aracı parasinin hakkını veriyor. Kalite olarak punto devrim oldu diyebiliriz, stilonunda rakiplerinden kalır yani yoktu ama fiyat politikasına kurban gitti. Bravonun yüzü eskidi, ve satışdan kalkacak söylentileri var yoksa %99 arabam bravo olurdu.

O Stilo üretimden kalktı ya ona yanarım. Bravo'nun da kaderi pek farkı değil anlaşılan. Linea'ya bindim dün. Corolla'dan daha iyi. Kötü olsa bile "parasının arabası".

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bu ayın 24 ünde benim arabanın kasko ve sigortası bitiyor.

Bu nedenle kaskomu ve sigortamı yaptırdığım yerden aradılar. Bende görüşmeye gittim.

Genişletilmiş kasko (tazminatta karşı tarafa ödenecek para sınırsızmış falan. Yani en genişletilmiş kasko galiba :D ) fiyatı :1.520,00 TL. 

Sigorta ise 174,00 TL.

Toplam 1.694,00 TL. 

Anadolu sigorta. Tek hasar koruma klozu da var. Ancak cam değişimi krizim aklıma geldikçe Anadolu ya yaptırmak konusunda tereddüte düşüyorum. Bir de ak kaskoya soracağım...

Ya da tavsiyelerinize açığım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ayın 24 ünde benim arabanın kasko ve sigortası bitiyor.

Bu nedenle kaskomu ve sigortamı yaptırdığım yerden aradılar. Bende görüşmeye gittim.

Genişletilmiş kasko (tazminatta karşı tarafa ödenecek para sınırsızmış falan. Yani en genişletilmiş kasko galiba :D ) fiyatı :1.520,00 TL. 

Sigorta ise 174,00 TL.

Toplam 1.694,00 TL. 

Anadolu sigorta. Tek hasar koruma klozu da var. Ancak cam değişimi krizim aklıma geldikçe Anadolu ya yaptırmak konusunda tereddüte düşüyorum. Bir de ak kaskoya soracağım...

Ya da tavsiyelerinize açığım.

Evet bir görüşmekte fayda var....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fkasko Alianz 650 TL. Trafik 290 TL.

Yaş faktörü burada devreye girmiş galiba. :D :D

Bu gün gittim ve görüştüm bir kaç sigortacıyla.

Axa sigorta kasko 1155 tl teklif verdi. Limitlerini bilmiyorum. Kaza konusunu açtım, abi zaten sigortan 1,250,000,000 tl ye kadar karşılıyor falan filan dedi. Kaskonu boşuna arttırmaya gerek yok falan dedi.

Sonra Ak sigortaya gittim. (ilk sigortacıdan aldığım teklifleri ruhsatın içinde unutmuşum. :D ) Axa dan sadece yetkili servislere tamirat yaptırabileceğim bir teklif hazırladı. Bu 1150 tl çıktı. Bir de ak sigortadan bir teklif hazırladı. Bu da 1370 tl. Her türlü servise gidebiliyorum. (özel ya da yetkili). Orjinal parça tedariği. (burada aklınızda bulunması gereken bir yer var. Eğer poliçede genişletilmiş kasko yazıyorsa tüm parçaların orjinal olarak tedarik edilmesi gerekiyormuş. Yan sanayi takılamazmış.) 1 hasar koruma klozu. Ve en önemlisi mini hasar koruma. Bunun nesi önemli diyorsanız, Kastamonu'da özel bir servise yaptırıyormuş. Autoking e ihtiyacımız kalmayacak ve en yakın servis olan Karabük e gitmeden burada halledebileceğimiz için benim hoşuma gitti. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.