Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

%30 Hasarsızlık

%15 Meslek

Yalnız poliçeyi iptal ettireceğim ihtiyarı M.M : Düşük (Sigortam.net aracılığı ile yaptırmıştım iptalini istedim poliçe maddelerine çok hakim değilseniz sıkıntı) 

673 TL Groupama sigortadan teklif aldım oda başka bir internet firması onu düşünüyorum yada hiç risk almayım eski kaskomun olduğu neova olacak.

Rakamlar çok iyi ben geçen sene %30 indirimli belki meslek indirimi de vardır.1450 liraya yaptırmıştım. Yukarıda bahsedilen rakamların neredeyse iki katı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fark etmez, detayları ikisinde de okumak lazım Adamda bizim gibi seçip seçip sunuyor

Haklısınız ama  Hasar halinde istenen belgere bakınca korktum :) o yüzden bir sigortacı ile anlaşmak daha mantıklı gibi geldi o uğraşsın bu işlerle.

Birde geçen yıl neovadan yaptırmıştım bu yıl fiyat bile almadım ama sigortacımın anlaşmalı mini onarım servisi ve çekici hizmeti var bir telefon ile bir sürü iş :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet rakamlar iyi ama internet üzerinden yaptırmak mı yoksa tanıdık birisine yaptırmak mı mantıklı?

ben bugune kadar hep tanıdık tercih ettim. Kendimi bildim bileli aynı yer yapıyor, öncesinde ne kadar yaptılar bilmiyorum bile :D mareayı pert ettiğimde çok yardımcı olmuştu, biz ulaşamıyorduk sigortanın genel müdürlüğüne, tüm görüşmeleri acente halletti.

ama sigortam.nette iyi çalışıyor diye biliyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama sigortam.nette iyi çalışıyor diye biliyorum. 

Sigortam.net bugun beni yanlış bilgilendir sonra konunun uzmanı kişiye aktardılar onunla görüştüm araştırıp bilgi vereceğim dedi tekrar arayan soran yok.

Poliçeyi iptal edin dedim.Sabah Neova yada Groupama sigortadan yaptırmayı düşünüyorum.

Hayırlısı artık 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sigortam.net bugun beni yanlış bilgilendir sonra konunun uzmanı kişiye aktardılar onunla görüştüm araştırıp bilgi vereceğim dedi tekrar arayan soran yok.

Poliçeyi iptal edin dedim.Sabah Neova yada Groupama sigortadan yaptırmayı düşünüyorum.

Hayırlısı artık

Aksaklık/yanlışlık her zaman her yerde olabilir, genele bakmak lazım. Ama doncez diyip dönmemek büyük eksi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Groupama Sigortadan Kaskomu yaptırdım 784,22 TL.(50 TL'lik akaryakıt hediyesini düşünce 734,22 TL'ye gelmiş oldu. )

Haziran ayında aldığım fiyata Temmuz itibari ile zam gelmiş ayrıca İhtiyari Mali Mesuliyet teminatını 50.000 TL'den 100.000 TL'ye çıkardım(12.00 TL fark etti).

İndirimler : %30 Hasarsızlık + % 15 Meslek İndirimi

Herkese Kazasız hayırlı günler dilerim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Groupama Sigortadan Kaskomu yaptırdım 784,22 TL.(50 TL'lik akaryakıt hediyesini düşünce 734,22 TL'ye gelmiş oldu. )

Haziran ayında aldığım fiyata Temmuz itibari ile zam gelmiş ayrıca İhtiyari Mali Mesuliyet teminatını 50.000 TL'den 100.000 TL'ye çıkardım(12.00 TL fark etti).

İndirimler : %30 Hasarsızlık + % 15 Meslek İndirimi

Herkese Kazasız hayırlı günler dilerim

Hayırlı Olsun. İhtiyac duymayız inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ozan kardesim senin neden cok fazla yas ve il mi acaba.bana generali 700 tl dedi herhangi bir servis secersemde 820 tl

kronik hasar durumundayım, 2 senedir her sene 1 hasarım var. Anadolu sigorta geçen sene 2800(yaklaşık)den yapılmıştı bu sene 3500 gibi birşey çıkmış aynı şartlarda, sırf yaptırmıyım diye.

garantiden aramışlar bide 1700 gibi birşey demişler ancak acente değiştirmemek için ilgilenmedim. araç babamın adına.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.