Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sigorta ve kaskonuzu kaça yaptırdınız ve hangi şirket?

Önerilen Mesajlar

2012 aralıkta aracımı maphre genel sigorta dan 690 tl ye kaskolatmıştım..50.000 tl değerle..

bugün yeni yılın kasko ve sigortasını yaptırdım:

allianz sigorta  -genişletilmiş kasko- 621 tl  (bonus indirimi %8-hasarsızlık %65-meslek %20) araç değeri 46,700 tl

kaskonun delinmediği şartlar: mini onarım, sınırsız cam, sınırsız çekici(arızada bile), karşı tarafın %100 suçlu olduğu durumlar

**bir tek ak sigorta vardı 600 tl, diğer leri 1000 tl ye kadar çıkıyordu..maphre 800 tl istemiş..

trafik sigortası konya için 206 tl.. sigortacıda şaşırdım dedi genelde 245 çıkıyordu, senin arabaya düşük çıktı dedi.

karşı taraf araç için maddi kaç tl ödeme teminatı var anlamadım. eski poliçemde ayrıntılı yazardı..

ihtiyari mali mesuliyet:

bedeni zarar şahıs başına : 20.000

bedeni zarar kaza başına : 60.000

maddi zararlarda kaza başına : 20.000  bu mu? karşı tarafın hasarı için ödenebilecek para...birde şöyle yazıyor trafik sigortasının karşılayamadığı durumlar, yani önce trafik sigortası ödeme yapacak o teminat yetmezse üstü kaskodaki teminattan karşılanacak..eskiden de böyle miydi bilgim yok ama yeni kasko şartları malum nisan 2013 de değişti..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Beyler 2012 TDCİ Titanium için grupama genişletilmiş kasko 900 TL diyor ne dersiniz, geçen sene de bundaydı çok şükür bi vukaatımız olmadı ama, sizin yorumunuzu alayım? Mehmet Bey allianz yaptırdım dedi mesela? firmanın bilindik vukuatı varmı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyler 2012 TDCİ Titanium için grupama genişletilmiş kasko 900 TL diyor ne dersiniz, geçen sene de bundaydı çok şükür bi vukaatımız olmadı ama, sizin yorumunuzu alayım? Mehmet Bey allianz yaptırdım dedi mesela? firmanın bilindik vukuatı varmı

Geçen sene bende bu fiyatlara yaptırmıştım. Fakat benimki İstanbul plaka. Alianz her türlü daha iyidir diye düşünüyorum. (bir problem olduğunda) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer firmalardan fiyat almakta fayda var, en azından karşılaştırmak adına....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eklemeyi unutmuşum bana da %50 hasarsızlık %15 meslek indirimi kullanmışlar. Dikkatimi çekti terör klozu yoktu, 3. kişilerin kasti davranışları var , terör hareketlerini de eklemesini söyledim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Dun sigortam.net 'ten uygun iki teklif aldim. Anadolu sigorta 1690 tl, zurich sigorta 1535 tl (%30 hasarszlik indirimi+ %4 ozel indirim).ilk kasko değerim 2200 tl idi. Anadolu da kombine limit 100.000 ,zurih te ise sonraki yillar icin hasarsizlik indirim orani %40.birbirine gore avantajlari var. Diger klozlar(mini onarim/cam hasari vs.) asagi yukari ayni gibi sizce hangisi secilmeli? Anadolu icin cok sikayet okudum nette,zurih hakkinda olumlu olumsuz bi geri bildirim almadim çevremden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

İstanbul'da ikamet ediyorum.

2013 Focus 3 Style 1.6 TDCi (115) 5K için Anadolu Sigorta genişletilmiş kaskonun :

- Olay başına 1650TL sınırlı kilit mekanizması değiştirme klozu

- Arıza durumunda yıllık 1 kere çekici 

- Yılda 2 defa olay başına 4 gün süre ile ikame araç

- Kişisel eşya 1000TL, artan mali sorumluluk 100.000TL

- Muafiyet olmaksızın

şartları ile başlangıç fiyatı 2.100TL, İş Bankası iştirak çalışanı olduğum için %25 indirim ile 1.570TL ve önceki kaskomdan zeyil edilen hasarsızlık indirimiyle birlikte en son 1.230TL'ye kaskomu yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugün kasko için teklif aldım

Yapı kredi 1176

Ergo 1023 (geçen  sene 970 civarı  idi) 

Halk sigorta 763TL

Hepsinin kullandığım servis ile anlaşması var. 

Ergo-Halk 

Şahıs başı bedeni 50bin

Kaza başı bedeni 150bin 

Kaza başı maddi 50bin 

Anahtar, özel eşya 1000Tl 

Ergo veya Halkbank'ı seçmeyi düşünüyorum. Teminatlar aynı gözüktüğü için Halkbanka yakın duruyorum. Ama karar veremedim. Sonuçta 9'a bölünecek ayda 25-30TL fazla vermek çok önemli değil, ama Halkbank kötüdür gibi bir bilgimde yokken boşuna mı fark vereceğim diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.