Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

onderpeker

Önerilen Mesajlar

Orasi kesin oyle tabi Yakup, ekonomi potansiyelini optimum kullanabilmek beceri ve biraz da sabir isi. Ama 1.0eb ozel bir arac. Alacak olanlar da bu potansiyelin bilincinde olacaklardir. Pek kolay degil atmosferik ve otomatik arabayka isim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Tatile kaçtım birkaç hafta, gelirken de bir takım veriler elde ettim tüketim anlamında.

Detay aşağıda:

Araç: 2012 Focus III HB 1.6Ti-VCT Titanium PowerShift Otm. (KM:9700km-->10445km)

Toplam Mesafe: 745km

Güzergah: Ankara --> Bodrum, Turgutreis

Rakım Farklılıkları: Genel: 850-->0m, Gerçek: 0 - 1400m arasında değişken

Ortalama Sürat: 85km/h

Genel Kullanım Karakteri: Hız sabitleyici kullanılarak 110km/h hızda sakin sürüş (oran: 95). Yol çalışmaları nedeniyle "toprak yolda!" düşük süratli sürüş (oran:5).

Hava Sıcaklığı: 18C ile 36C arasında değişken

Satıh Şartları: Kuru

Lastikler: GoodYear Efficient Grip 215/55/16

Focus III Yorumu: ECO ŞAMPİYON!

Ortalama Tüketim: 5.9lt/100km

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok da fazla çaba sarfetmedim aslında bu son tüketim için. Yol çalışmaları olmasaydı 5.6lt/100km ile gidiyordum 110km/h sabit hız ile. Denizli'den sonrası mahvetti beni. Bir de Bodrum'un şehir içi trafiği girince Turgutreis'te 5.9'u buldu tüketim. Yine de çok çok iyi. Aynı şartlarda F2 Ti-VCT'de 7.0lt/km'den aşağısını hatırlamam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
Ben bir ayda 1907 km yaptim.sadece sehirici ve gezerek.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bende de bütün yapraklar beş adet bende neden böyle bir kutlama yapmıyor aracım ? :(

Aynen bende de çıkmadı kutlama acaba anlık çıkıp kayıp mı oluyor yoksa ekstra bir menüye mi giriyoruz ? Aklıma çifte standartta gelmiyor değil hani bizde niye yok  <_<

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

klima açık mıydı onu merak ettim ben?

Hayır. Klima açık değildi.

Aynen bende de çıkmadı kutlama acaba anlık çıkıp kayıp mı oluyor yoksa ekstra bir menüye mi giriyoruz ? Aklıma çifte standartta gelmiyor değil hani bizde niye yok <_<

O kadar kendimi kasıyorum yaptakları tamamlıycam diye :) bi tebrik çok mu :)

Anlık olsa bile görürüz ya. Bence bizde bir bozukluk var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sampiyonluk Icin tebrikler.Konu disi olacak ama resim de sag uste ki sicaklik gostergesi bende cikmiyor.Neden acaba ayarlamak mi gerekiyor.

Aracı aldığımda  derece görünüyordu. ayar felan yapmadım.Ford servisini arayın sizi yönlendirirler herhalde nasıl yapılacağı konusunda.

Şampiyon görüntüsü bir kere gördüm kurcalarken menüyü kurcalarken kayıp oldu yol bilgisayarını sonradan  yapraklar 5  yıldızda  olsa   çıkartamadım.Sıfırladığım zaman 1 hafta içinde yaprakları dolduruyorum. Anlık görünüyor sonrası geri bulamıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.