Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

onderpeker

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar 1.6 Tdci 115 ps Focus 3 te butun yapraklar full,yakit ortalamasi 5.9 ama herhangi bir ileri surucu,sampiyon vs yazmiyor.Acaba bir sorun mu var?

şampiyonluk kupası yapım aşamasındaymis kargo vs derken Çin den çıkış yapmamış daha . gönderirler.

:)

işin şakası bi sıkıntı olacağını sanmıyorum . agresif kullanan birisi olarak 3 yaprağı da full olarak hiç görmedim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şampiyonluk kupası yapım aşamasındaymis kargo vs derken Çin den çıkış yapmamış daha . gönderirler.

:)

işin şakası bi sıkıntı olacağını sanmıyorum . agresif kullanan birisi olarak 3 yaprağı da full olarak hiç görmedim :)

Tabi benimde sıkıntı kismina takilmam,onore edilmek istememden oturu.Yoksa dogru gostersin degeri o yeterli

Sehir icinde 5.9 yakiyorum,en azindan orada bir "ay ne kadar tutumlusun sen,masallah"tarzi bir sey demesini beklerdim.

Sirf bu yuzden kendimi sorgular oldum,acaba nerede yanlis yapiyorum diye...[emoji22]

Sorun oldugunu sanmiyorum da belki 2014 lerde artik kalkmistir,nasil bagaj indirmek icin kumas bir aparat ekledikleri gibi(ilk F3 lere nazaran)belki bu da cikmistir.Kismet:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiesta 1.5 dizelde vites ve öngörü full, hızda 2 yaprak dolu iken beni eco şampiyon ilan edince çok şaşırdım. Çünkü bürün yapraklar dolu iken bile genelde bu şampiyonluğa Layık görülmezdim.

Bu arada şehir içi ortalama Hız 35 km/h ve Yakıt tüketimi benim için rekor bir veri 3,3 lt/100 km. (Yol bilgisayarı verisi)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 1,6 yi lpg li kullanacağim diye almıştım ama yakıt değerleri gerçekten iyi geldi bana. Şirkettin 1,2 i20 si ile aynı yolu 6,9 ile gelirken focus 6,5 / 6,6 lt ile geliyor. Tabi dikkatli kullanım verileri bunlar. Özellikle Ankara Kayseri arası 90 km sabit hızla 5,5 lt yol bilgisayarı verisi ile geldim şaşırttı beni. Ama Ankara'ya giderken 160-210 km  arası gitmiştim 11 lt yaktı doğal olarak. Dikkatli kullanımda az yakıyor gibi geldi bana 1,6 motora göre. Babamın astrasını ben 7,8 den asagi düşürememiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.