Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple 12 Eylül Etkinliği - Yeni iPhone - iOS 11 GM

Önerilen Mesajlar

Vay anasını ;) bende ekrana kilitlenenlerdendim. Özellikleri, işlemcileri ve kablosuz şarjı saymazsak kısacası görüntü için iPhone 8 alınmaz bence. İmaj 7 ile çok yakın boyutları da aynı. Amaaaaa x varya o x. Yaniiiii o iPhone 10 diyelim 10. Yıla özel tasarım. Benim çok hoşuma gitti. Ekimde direk önsiparişi bağlıyorum. :/ yine el durmayacak malesef ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekran güzel ama aradaki fiyat farkı değer mi? Ben onu düşünüyorum. Xs dediğim gibi daha alınası olacaktır, bu paraya ekranda parmak izi isterim. i8 de yeterince güncellenmiş. Parmak izinden hızlı falan olamaz FaceID öncelikle adım sayısı arttı, Apple yine şovda sıktı palavraları :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada GM sürümü yayımlanmış. Dediğim linki cepten tıklayarak programa dahil olabilirsiniz sonra ayarlara yeni sürüm düşüyor. 2 dk'lık iş. Ben birazdan indirmeye başlayacağım ya da 2'de başlatırım :D Malum net hızlanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Taze yazılımı hemen yüklemek risk yavvvvv

11. Beta aslında, 3 aydır piyasada. Yedeklerin olduktan sonra dert değil ama uğraşamam diyenler beklesin tabi 11.0.1 e kadar en azından. 

Önemli olan şu aslında, 32 bit programa sahip olanlar ios11'e geçince o program çalışmayacak yani üreticisi güncellemezse kullanılmaz hale gelecek. Böyle biri varsa yüklemesin hiç :D 

--4 dakika sonra eklendi--

Benim bir tane varmış 'Havaalanı' uygulaması :D Gitti garibim. (2013'ten beri güncellenmemiş)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

11. Beta aslında, 3 aydır piyasada. Yedeklerin olduktan sonra dert değil ama uğraşamam diyenler beklesin tabi 11.0.1 e kadar en azından. 

Önemli olan şu aslında, 32 bit programa sahip olanlar ios11'e geçince o program çalışmayacak yani üreticisi güncellemezse kullanılmaz hale gelecek. Böyle biri varsa yüklemesin hiç :D 

--4 dakika sonra eklendi--

Benim bir tane varmış 'Havaalanı' uygulaması :D Gitti garibim. (2013'ten beri güncellenmemiş)

12sinde yüklicez diyince final çıkacak diye düşünüp silmiştim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

12sinde yüklicez diyince final çıkacak diye düşünüp silmiştim :D

Yükle yükle ben yüklüyorum şu an. Bar doluyor. Aynısı olacak nasıl olsa, yükleyen 2 kişiyi dinledim sorun yok yükleyin diyor yeterince akıcıymış. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Yükle yükle ben yüklüyorum şu an. Bar doluyor. Aynısı olacak nasıl olsa, yükleyen 2 kişiyi dinledim sorun yok yükleyin diyor yeterince akıcıymış. 

yüklicemde işte sızanı indirmiştim sonra sildim silmesem onu imzalardı muhtemelen. GMler public olurdu sanki eskiden yanlışmı hatırlıyorum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

yüklicemde işte sızanı indirmiştim sonra sildim silmesem onu imzalardı muhtemelen. GMler public olurdu sanki eskiden yanlışmı hatırlıyorum?

Yok yok hep developer içindi. Sızanla GM'in build number aynı :D 

--7 dakika sonra eklendi--

@Ozan Kar 1 dk kullandım :D Deneyim oldukça farklı :D Ayrıca boş hafıza 2.4 iken 4.2 olmuş :sofeer:(16'lık)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yok yok hep developer içindi. Sızanla GM'in build number aynı :D 

--7 dakika sonra eklendi--

@Ozan Kar 1 dk kullandım :D Deneyim oldukça farklı :D Ayrıca boş hafıza 2.4 iken 4.2 olmuş :sofeer:(16'lık)

ekstra bişey yapmadan yüklüyodum ama ben, o zaman sign olayımı yoktu bilmiyorum.

finalla gm de aynı oluyordu bir iki kontrol ettiğim :)

elmanın sol ucuna geldi bar bakalım :D 

bu arada iphone 7* ve X hayırlı olsun :D 

*:isteyen 8 desin bence anca 7 olur, 7 dedikleri 6ss ti :D 

onu almam, Xi zaten alamam.

--35 dakika sonra eklendi--

denetim merkezi dışında bana yarar bir şey görmedim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bugün GM gelecek. 19 Eylül'de telefonların ayar bölümüne düşecek :D GM linki ve nasıl yüklenileceğini yapabilirsem yazarım. 

Final sürüm ile GM %99 aynı çıkıyor, aslında 100.

Şu programa katılarak resmi şekilde yüklenir aslında doğru ya.

https://beta.apple.com/sp/betaprogram/welcome

Bekleyelim 6-7 gün daha. Benim iş telefonu, ne olur ne olmaz :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 minutes ago, Cem Boneval said:

iPhonemania, tam gaz...

Hemde ne gaz, sacma yahu, seklini degistir, ufacik bir ozellik koy, digerinin 2kati fiyatina sat, insanlarda alsin. Tuhaf...

--0 minutes later eklendi--

iphone-mania-basic-01.jpg

--1 minute later eklendi--

160916-iphone7-0758_859386b70f6775eff7cd

Beyin olmus, vucudun bundan haberi yok....

• Beğen 1
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.