Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

iTunes 10.7'yi buradan indirebilirsiniz.

http://www.apple.com/itunes/download/

Bu sürüm iPod, iPad ve iPhone'lar için iOS 6 desteğini sağlamak için tasarlanmış jukebox yazılımı ve küçük bir güncelleştirme içeriyor.

Golden Master nedir ?

Final sürümünden önce geliştiricilere dağıtılır ki buna uygun olarak uygulamarını modifiye edebilsinler.

Final sürümü 1 hafta sonra son kullanıcıya itunes üzerinden dağıtılır. Ne tesadüfdür ki az önceki sunumda 19 eylül'de sunulacak dendi :P

iOS 6'yı betaları ile incelemiştik. Buyrun:

cyvx4.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Temiz restore derken biraz açarsak ?

Update ile değilde, buradan yazılımı indirip Shift + Restore'ye basıp indirdiğ dosyayı göstererek veya mac için option + restore.

Rehber varsa farklı yol ile alıp yedeklemek lazım

Uygulamaları da itunes'den kurulum sonrası yüklemek yani back-up'ı buna göstermemek temiz restore'dir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Update ile değilde, buradan yazılımı indirip Shift + Restore'ye basıp indirdiğ dosyayı göstererek veya mac için option + restore.

Rehber varsa farklı yol ile alıp yedeklemek lazım

Uygulamaları da itunes'den kurulum sonrası yüklemek yani back-up'ı buna göstermemek temiz restore'dir.

İtunes dan indiriyorum zaten sonradan kuracağım. Rehber icloud da durmuyor mu zaten.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O da olur evet, ben hiç icloud kullanmadım doktorum, unuttum :)

backup my contact kullanıyorum hep :) (app store uygulamasıdır, mail atar csv'yi)

Biliyom. iPad için 6.0 jb çıkınca direk ios update deyip sonradan tekrar jb kurup tekrar aynı programları mı kuracağız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jb aracına göre değişebilir ama %80 ona gerek kalmadan jb yapılır . Sadece son greenpoison onu istiyordu. Yani tekrar restore yapmadan jb olur :)

Tabi tabi aynı işlemler yapılmalı çünkü restore herseyi siliyor. Update de öyle. Zaten jb'li cihaz update edilmiyor wi-fi ile

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.