Jump to content

Canberk Eken

Member
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Poor

About Canberk Eken

 • Age 26
 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Age 26
 • Location:
  Ankara
 • Car:
  08 Focus TDCI GHİA
 • Job:
  Öğrenci
 • Gender:
  Bay
 1. Dfu mod galiba bu.Onu denemeden önce başka bilgisayarda itunes un daha eski sürümüyle deniyordum orda açıldı.Yedekten de eski haline yükledim birazdan da tekrar jb yaparım eskisi gibi olur,kurtardık focusu Teşekkürler Yakup abi
 2. Yakup abi güncelliyim dedim elimde patladı telefon güncellemeyi indirdikten sonra yükleme aşamasında hata verdi. E o zaman restore yapıyım dedim onun da yarısında hata verdi,şu an telefon açılışında itunesa bağla ekranında kalıyor,bağlayaınca da bir tek restore seceneği cıkıyo ki onda da hata vermeye devam ediyor zaten.İşin kötüsü önce babamın telinde deniyim sonra kendiminkine yaparım dedim.Sabaha kadar düzeltemessem arabayı elimden almaya kadar gider bu
 3. ios 6.1.2 yayınlanmış, şu an cihazım 6.1.1 jb li. Bunu bu şekilde 6.1.2 ye yükseltmek mümkün mü yoksa güncellemeden sonra jb kaybolcak ve tekrar jb yapmak durumunda mıyız?
 4. farklı bilgisayarda denedim halloldu şu an,teşekkürler.eski konudaki eklenti ve sourcelar bunda da aynen geçerli midir?
 5. restore failed (-205)?! şeklinde hata alıyorum 3 sefer denedim yine de olduramadım. sürüm 6.1 bu arada
 6. zamanında focus 3 ödüllü focuslayan kazansın yarışması vardı yine facebook üzerinden,onda f3 ün yedek talihlisi olmuştum. asil talihli almasın diye çok dua ettim ama gitti aldı adam
 7. ios 6 güncellemesi sonrası indirdim denedim şu an hiçbir işime yaramıyor.arama kısmı çalışmıyo herhangi bir şey bulamıyo,app store daki yorumlarda aynı şekildeydi benlik bir durum yok yani. seninkinde aynı sorun yok mu Yakup abi?
 8. ios 6 için jb yayınlandı mı peki?bir de ios 6 da 3gs için çok büyük farklar görmedim,yayınlanmadıysa jb çıkana kadar böyle devam edebilirim o zaman aceleye gerek yok.
 9. Aynı sorunun cevabını ben de bekliyorum,tekrar jb yapmak ve şu an kurulu uygulamaların yeni sürüme gelişi nasıl olucak ?
 10. sayfayı yenilemeden cevap yazınca cevabınızı göremedim,siz kesin cevabı vermişsiniz zaten
 11. 2007 ağustos ya da 2008 başı gibi olduğunu hiç sanmıyorum çünkü 2008 de makyajsız kasalar bir süre daha devam etti,şu an kullandığım araç 2008 ghia sonuçta.2008 ikinci yarısından sonra çıkmaya başlamış olması gerekir.
 12. Benim anlattığınızdan anladığım,araç birinci ya da her hangi bi viteste giderken belli bir devrin altına indiğinde araç devri korumak için bir miktar gaz verir ve araba siz gaza basmasanız da gitmeye devam eder. Eğer şikayetiniz buysa bu benim bildiğim normal bir şey yani en azından benim kullandıgım bütün manuel araçlarda bu böyleydi.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.