Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otoyollarda Ortalama Hız Tespit Sistemi Devreye Giriyor (1 Temmuz)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Benim arabada 136 km gps ile 132ye denk geliyor. Çok rahat olmasa da yetiyor aslında. Hergün  Kurtköy Çamlıca gişeler arası git gel yapıyorum. Anlık 136yı geçmiyorum. Ortalama trafik yüzünden düşüyor zaten. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adana gişelere yaklaşırken bir tane, birde Tarsus ( sanırım ilk olan da)çıkışına yakın görmüştüm ,
Zaten devlet yolunda direk Tarsus Adana istikametinde bizzat tecrübe ettim bunu [emoji4]

Bu uygulama başladıktan sonra mı abi?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Ozan Kar yazdı:

bugün temde en az 2 tane radar vardı haberiniz olsun.

geçen haftasonu cumartesi pazar iki ceza yemişim, yolda da benim gördüğüm 1-2 radar vardı ankara içinde, yine bir şeylerin açığını mı kapatıyorlar diye sorası geliyor insanın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Göksel Yaman yazdı:

Hangi istikametlerde ?

Ankara-İstanbul. Yerlerini hatırlamıyorum. Bugünde İstanbul-Ankara'da Ankara gişelere yakın vardı bişey ama radar mı emin değilim, jandarma arabası üzerinde farklı şeyler vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.