Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otoyollarda Ortalama Hız Tespit Sistemi Devreye Giriyor (1 Temmuz)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Arabası çipli neyim olanlar düşünsün böyle şeyleri be ya :kıhkıh:
Bir de kemelerimizi takalım +1!

Valla hız sınırı neyse o dur bende. Kemeri takmadığım gün imkansızdır. Hatta arabama binen takana kadar hareket bilemettirmem arabayı. Yoksa sahte kemer tokası takan mı var aramızda
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

57 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Diyene bak.

İlk Istanbul seyahatinde yazarsın artık yakınmalarını...

Benim arabam bile yokki çipli olsun :) :sofeer:

55 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Valla hız sınırı neyse o dur bende. Kemeri takmadığım gün imkansızdır. Hatta arabama binen takana kadar hareket bilemettirmem arabayı. Yoksa sahte kemer tokası takan mı var aramızda

Valla olabilir bilmiyorum, ben rivayetler duydum ama gözle görüp o tokayı aşırmıyorsam zaten ben de suç ortağı oluyorum sanki :aman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sistem de diğerleri gibi halkı soyma yollarından birisi olacak. Otobanı kullanmasak ne olacak köprülerde olduğu gibi yeterince araç geçmiyor diye acısını herkesten çıkaracaklar. Gelir seviyemiz ne ki halktan bu kadar para almaya çalışılıyor. Sonumuz hayrola. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Kırmızı halı yoksa 120km hız ile geçerkene havaya atarım sen yakalarsın alşam iş çıkışı

Eskişehir içinde hız sınırı 70 abi, sen de iyi biliyosun. Şimdi bi ceza daha yazıyorum ki bi daha yapma :dont:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskişehir içinde hız sınırı 70 abi, sen de iyi biliyosun. Şimdi bi ceza daha yazıyorum ki bi daha yapma :dont:

Laaayn 70 miiiii? Bize hep 50 dediniz. 51 le bile gitmedim. Önceden yavaş gittiklerime say. Şukulata ile lolipop verecem tamam
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uygulama başladıktan sonraki ilk otoyol yolculuğumu yaptım.

Ankara-Bolu-Ankara

130 sabit gittim geldim, kapıdan kapıya 1 saat 45 dk civarı sürdü

gişede bekleyen yoktu, geçmişe göre ekstra bir yavaşlama göremedim, eskiden de çoğunluğu sollardım bir kaç kişide beni sollardı, yine böyle oldu. troll sürelerine inanan pek yok sanırım, sevindim.

Başka arabayla gittiğim için şuan sürelere bakamıyorum ama giderken 18tl yazdı sanırım ki çok ilginç çünkü en uzak mesafe 20tl bakalım ne çıkacak.

Bu arada ücret tablosunda gişeler arası mesafelerde varmış :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.