Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Triger Kayışı Değişimi

Ali Atıl

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Halil İbrahim Canbaz yazdı:

MERHABA ARKADAŞLAR ÖNCELLİKLE ARANIZA YENİ KATILDIM PEK BİR BİLGİM YOK SAYFA HAKKINDA.

FORD FOCUS 2014 TİTANİUM YENİ KASA DİESEL ARARCIM VAR 116,000 KM DE. ARACIMIN TRİGER DEĞİŞİM VAKTİ GELDİ.

SERVİS BANA 2200 TL GİBİ FİYAT ÇEKTİ SİZCE SERVİSTE Mİ DEĞİŞTİRMEM GEREKİYOR DIŞARIDA MI TÜM BAKIMLARINI SIFIRDAN İTİBAREN SERVİSTE YAPTIRDIM. SİZİN FİKRİNİZİ ALMAK İSTİYORUM. DIŞARIDA YAPTIRSAM ORJİNAL PARÇA NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİM.

TEŞEKKÜRLER HAYIRLI GÜNLER .

bu fiyata zamanı gelen periyodik bakım da dahil mi, + devir daim pompası ve antifiriz.. evetse normal fiyat..

sanayide sanırım 1000 tl ye sadece triger değişir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar triger ve V kayışı değişimi için 135 bin kmyi beklerken dün gece 90 bin km deki aracımın v kayışı seyir halindeyken koptu.Aracı yol yardımıyla servise çektik.Bu km de kayışın kopması normal mi?Servisteki yetkililer net bişey söyleyemediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese merhabalar, aracımızın ana bakıma girmediğini öğrendik serviste, 135k km veya 4 yıl diyorlar ki 158k de şuan. 4 yıl konusuna pek takılmadım açıkçası forumda süre ilgili muhabbetleri okuduğumdan ? istanbul taşdelen ve ataşehir otokoçtan 3500-3400 tl olarak fiyat aldım %20 yaş indirimli(!)ymiş bu fiyat. Değişeceklere gelirsek periyodik bakım + triger +devirdaim pompası. Sizce kazıklanıyormuyum ? ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Ozan Kar yazdı:

özel serviste ortalama yarı fiyatına çıkar, sorunun cevabını kendin ver ? 

Netleştirmiş olduk özel servise gideceğim ? peki istanbul içi önerebileceğiniz özel servis varmıdır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Selamlar arkadaşlar. 2012 focus titanium HB Benzin aracım 89.600 km de.

bayram sonu triger ve devir daim değiştirmeyi planlıyordum. önceki yorumlardan gördüğüm kadarıyla V kayışını da değiştirmem gerekir diye düşünüyorum. araç 40.000 km den beri bende önceki sahibi triger değişimi yaptırmamış.

özel bir servise sorduğumda triger + devirdaim 1200-1400 arası tutar işçilikle birlikte demişti. uygunmudur sizce

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Ömer Kaan Mete yazdı:

Selamlar arkadaşlar. 2012 focus titanium HB Benzin aracım 89.600 km de.

bayram sonu triger ve devir daim değiştirmeyi planlıyordum. önceki yorumlardan gördüğüm kadarıyla V kayışını da değiştirmem gerekir diye düşünüyorum. araç 40.000 km den beri bende önceki sahibi triger değişimi yaptırmamış.

özel bir servise sorduğumda triger + devirdaim 1200-1400 arası tutar işçilikle birlikte demişti. uygunmudur sizce

15 gün önce Adana'da Salih Oto'da Yıllık bakım,Triger Set,V Kayışı,Antifiriz,Devridaim,Buji Set,Motor Kulağı toplam 1600 TL /5 Taksit işlem yaptırdım. Arayın fiyat alın. 

A.Coşar tarafından düzenlendi
Eksik Bilgi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 yıl sonra...
  • 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.