Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

6 saat önce, Muhittin Özdemir yazdı:

Hafta sonu Otokoç Söğütözü bayiine gittim.

Satılan 40 aracın tamamının otomatik olduğunu söylediler..

Sonrasında düz vites aracın satışı ikinci el olarak zor olur dediler..

Bende otomatik style almaya karar verdim..

1-Tavan Rayı

2-Yan basamak

3-Ön park sensörü

4- Navigasyon paketi

ilave olarak almayı düşünüyorum..

--1 dakika sonra eklendi--

Umarım doğru tercih yapmışımdır.

Ben de manuel konusunda @Yakup Çağatay a katılıyorum. Otomatik şanzıman muhtemelen daha çok tercih edilecektir. Ama bu manuel versiyonun vasat satacağı anlamına gelmez. Belki bulunduğunuz şehirle de alakalı olarak bence bayi yetkilisi biraz ütopik bir tahminde bulunmuş. 

Ben de geçen hafta biraz tereddüt etmekle birlikte Titanium manuel siparişi verdim hayırlısıyla. Aynı fiyata SYNC3  ve otomatik park vs olmayan Style otomatik versiyonu neredeyse hiç düşünmedim. Tabiki tercih meselesi... 

Özellikle forumumuzdaki yorum ve açıklamalar sanırım beni fazla etkiledi, 8 ay önce aldığım Focus MCA Titanium aracımı gözden çıkardım. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

Aynı foto da st-line da olunca, style gariban kalmış :)

ST-Line çok iyi, fümeyi çok beğeniyorum kap kara :D Ah içini de yenileyebilselerdi o zaman mutlaka bir st-line düşünürdüm. Değişeceği %15000 olan kasa ve ya iç görünce heves edip alamıyorum. Eski Kuga'dan o yüzden nefret ettim. Kasa çıkalı 3 yıl olmuş hala eski focus ön yüzü ile satmaya devam ettiler. Alanı vazgeçirdim yemin ediyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Cem G. yazdı:

ST-Line çok iyi, fümeyi çok beğeniyorum kap kara :D Ah içini de yenileyebilselerdi o zaman mutlaka bir st-line düşünürdüm. Değişeceği %15000 olan kasa ve ya iç görünce heves edip alamıyorum. Eski Kuga'dan o yüzden nefret ettim. Kasa çıkalı 3 yıl olmuş hala eski focus ön yüzü ile satmaya devam ettiler. Alanı vazgeçirdim yemin ediyorum :D

MK4 Focusu görünmeden Ford'dan alışveriş yapılmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10.04.2017 - 14:49 tarihinde, Mert Yürüyen yazdı:

Hocam,

Bunları eklediğinizde maliyet nerelere ulaşıyor?

Eğer çok ciddi bir maddi kazancının olmayacaksa Titanium almanız çok daha sağlıklı olacaktır... Navigasyona da hiç gerek yok aslında, sync 3 olacak titanium aldığınızda. Telefonunuzu direkt bağlayıp istediğiniz programı kullanırsınız. 

Malliyet olarak yaklaşık 5000 tl gözüküyor.

Sıfır Faizli kredi olsa Titanıum otomatik alırım.

120 bin bandına ancak çıkabildim.

Ondan kararsız kaldım

--5 dakika sonra eklendi--
10.04.2017 - 16:10 tarihinde, Kemal Güllü yazdı:

1- Kullanacaksanız taktırın ama orjinal ürün olsun. Kullanmayacaksanız boş yere rüzgar direnci yaratacak, gerek yok bence.

2- Bence de taktırmayın. Kuga almadan önce ilanlara bakarken görüyordum ve yan basamağı olan araç ilanlarının detaylarına girmiyordum bile :). 

4- Kesinlikle cyclone gibi 3. parti ürün taktırmayın. Ben pişman olmuştum taktırdığıma. Ama geri görüş için de mutlaka bir multimedya sistemi gerekiyor.

Tavan rayını SUV görünümü için taktıracağım.

Yan basamakları da koruyucu olr diye.

Navigasyonu orjinal akesuar olursa taktırırım.

--7 dakika sonra eklendi--
20 saat önce, Mustafa Uysal yazdı:

Ben de manuel konusunda @Yakup Çağatay a katılıyorum. Otomatik şanzıman muhtemelen daha çok tercih edilecektir. Ama bu manuel versiyonun vasat satacağı anlamına gelmez. Belki bulunduğunuz şehirle de alakalı olarak bence bayi yetkilisi biraz ütopik bir tahminde bulunmuş. 

Ben de geçen hafta biraz tereddüt etmekle birlikte Titanium manuel siparişi verdim hayırlısıyla. Aynı fiyata SYNC3  ve otomatik park vs olmayan Style otomatik versiyonu neredeyse hiç düşünmedim. Tabiki tercih meselesi... 

Özellikle forumumuzdaki yorum ve açıklamalar sanırım beni fazla etkiledi, 8 ay önce aldığım Focus MCA Titanium aracımı gözden çıkardım. :) 

Bende sipariş olarak düz titanıum verdim..

Ancak Otomatik konusunda mahalle baskısı var...

--17 dakika sonra eklendi--
21 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bayii güzel fiyat vermiş bazıları gibi abartmamış. Güzel.

Screen Shot 2017-04-10 at 19.21.15.png

Aksesuarlarda göremedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

51 dakika önce, Muhittin Özdemir yazdı:

Malliyet olarak yaklaşık 5000 tl gözüküyor.

Sıfır Faizli kredi olsa Titanıum otomatik alırım.

120 bin bandına ancak çıkabildim.

Ondan kararsız kaldım

--5 dakika sonra eklendi--

Tavan rayını SUV görünümü için taktıracağım.

Yan basamakları da koruyucu olr diye.

Navigasyonu orjinal akesuar olursa taktırırım.

--7 dakika sonra eklendi--

Bende sipariş olarak düz titanıum verdim..

Ancak Otomatik konusunda mahalle baskısı var...

--17 dakika sonra eklendi--

Aksesuarlarda göremedim

Buyrun. Düz Titanium sipariş geçtiyseniz ray zaten var :yeah: 

http://www.fordaksesuar.com/kuga/2016/nakliye/tavan-taşıma?intcmp=other:acc:pdp:prod-list-view::select-product-group#

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu başlığıyla tam uyumlu olmayabilir ama burada paylaşmak istedim. Yeni Kuga'nın ilk 2. el aracı az önce ilan sayfalarına düştü. Özellikle Titanium aracın Türkiye'ye gönderilen versiyonunun net görüntülerini görmek için güzel fotoğraflar var. Ki daha önce @Yakup Çağatay epey fotoğraf yayınlamıştı, bu sefer beyaz renk...

Garip olan, bu aracın sıfırı 141.000 değil mi.... ST-Line bile 147.000 değil mi... 

YENİ 2017 KUGA 1.5TDCI POWERSHIFT TITANIUM

Mustafa Uysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

1-2 ayda 6 bin km yapmış arkadaş ve aldığı fiyata satıyor galerici dost :D  Gidiyorsa iyi bari :D 

Bilindiği üzere, 

Bi- Xenon Ayarlanabilir Ön Farlar 1.5L 5.700

Platin Beyaz, Yakut Kırmızı (özel renk) 1.5L 4.250

Yani hadi 10.000TL... Araç 141.. bu hesapla anlarım satıcıyı da ST-Line sıfır fiyatından fazla verip bunu alan olur mu acaba?...:blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aşağıdaki ilanlar da geldi bugün. Çok ilginç, devlet ÖTV'den kazandı, vatandaş da vatandaştan kazanmanın derdinde...

YENİ 2017 KUGA 1.5TDCI POWERSHIFT TITANIUM - 152.000TL

2017 YENİ KASA KUGA 1.5TDCİ POWERSHIFT STYLE - 132.750TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.