Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Kullanım Tüyoları..

Mustafa Anil

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

Sunroof ta da böylemidir acaba, hani camlar sıkıştırmıyor ya. Geçen bizim yeğen kafasını çıkarmış, aklıma geldi de, Allah korusun.

Sunrooftada böyle...Bu arada sıkışmayı önleyici sistemin faydasını gördüm..Benim oğlan babanneyed el sallıyormuş camdan,bende farketmeden arka camı kapatayım diye düğmeyi kaldırınca çocuğun kolu dışardayken cam koluna dokunup kapanma işlemini iptal edip geri açıldı,bu sayede oğlumun kolu cama sıkışmadı..Gözünü seveyim teknolojinin valla...Küçük çocuğu olanlar için inanılmaz faydalı bir özellik...Aynı özellik sunrooftada var ve ben dünkü olaydan sonra bizim oğlan kafayı camdan çıkartırsa Allah korusun bişey olurmu diye kağıy koyup denedim sunroof geri açıldı....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sunrooftada böyle...Bu arada sıkışmayı önleyici sistemin faydasını gördüm..Benim oğlan babanneyed el sallıyormuş camdan,bende farketmeden arka camı kapatayım diye düğmeyi kaldırınca çocuğun kolu dışardayken cam koluna dokunup kapanma işlemini iptal edip geri açıldı,bu sayede oğlumun kolu cama sıkışmadı..Gözünü seveyim teknolojinin valla...Küçük çocuğu olanlar için inanılmaz faydalı bir özellik...Aynı özellik sunrooftada var ve ben dünkü olaydan sonra bizim oğlan kafayı camdan çıkartırsa Allah korusun bişey olurmu diye kağıy koyup denedim sunroof geri açıldı....

peki bu özellik sadece ultra lüx titanium'larda mı var yoksa bizim gibi maraba style sahipleri de bu nimetten faydalanabiliyor mu? hani çok pahalı, altın kaplama arka tavan tutamaçlarını koymadığı için bunu koyduysa Ford şaşıracağım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki bu özellik sadece ultra lüx titanium'larda mı var yoksa bizim gibi maraba style sahipleri de bu nimetten faydalanabiliyor mu? hani çok pahalı, altın kaplama arka tavan tutamaçlarını koymadığı için bunu koyduysa Ford şaşıracağım..

Tüm Focuslarda var, dene koy elini . Korkma :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm Focuslarda var, dene koy elini . Korkma :D

ne bileyim marabayız ya biz, korktum açıkçası denemeye.. sonra bişi olur, hakkımızı da arayamayız.. koymasaydın kardeşim der Ford, senin neyine sıkışmayı öneyici sistem der, der oğlu der.. ne bileyim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimki artık ultra lüks diil maalesef,yeni donanımlar ve sony yok bende....O yüzden ben de maraba sınıfına düştüm...ühühühüüüeeeeee...Yenisinide aile saadeti yüzünden alamıyom,karım seni boşarım dedi,anneme de senin bu oğlun arabayı satıp yenisini alacakmış dedi,annemden de fırça yedim,babam silahım nerede diye sordu,topuğumdan vuracakmış....Mecburen sadece sony taktırtıp idare edicez ...şerit takip sistemi ve sürücü asistanı olmadan nasıl sürücem günde 7 km arabayı bilmiyorum,zor olacak....ehehehheeüüüüü.....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimki artık ultra lüks diil maalesef,yeni donanımlar ve sony yok bende....O yüzden ben de maraba sınıfına düştüm...ühühühüüüeeeeee...Yenisinide aile saadeti yüzünden alamıyom,karım seni boşarım dedi,anneme de senin bu oğlun arabayı satıp yenisini alacakmış dedi,annemden de fırça yedim,babam silahım nerede diye sordu,topuğumdan vuracakmış....Mecburen sadece sony taktırtıp idare edicez ...şerit takip sistemi ve sürücü asistanı olmadan nasıl sürücem günde 7 km arabayı bilmiyorum,zor olacak....ehehehheeüüüüü.....

Benim aracım style paket sizin ve alperen arkadaşımızın tabirinizle maraba sınıfındayım. :)

Siz bence hemen arabayı değiştirip bizim sınıftan kurtulun. :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benliğime gösterilecek saygı için kullandığım otomobilin bir gösterge olmasını ben de pek uygun bulmuyorum.

Ama burası sonuçta bir otomobil forumu ve kimin arabası daha iyisi onun benliği de daha uzundur, pardon gelişmiştir. :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benliğime gösterilecek saygı için kullandığım otomobilin bir gösterge olmasını ben de pek uygun bulmuyorum.

Ama burası sonuçta bir otomobil forumu ve kimin arabası daha iyisi onun benliği de daha uzundur, pardon gelişmiştir. :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Cem abi kelimenin ilk sahibi alperen arkadaşımızmış :)Bora abi ona istinaden bu cevabı yazmış.Yanlış anlamalar efendisi oldum valla :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu nerden gelirse gelsin sonuç olarak bir aşağı görme mevcut.Şakalaşmak istenirken bu yazılanların tüm forum kullanıcılarının okuduğu biliniyor.O zaman ona göre yazılmalı yada özel mesaj yoluyla şakalaşılmalı benim kanaatim.

ferhat hocam neden böyle tepki verdiniz anlamadım.. maraba diyerek fitili ateşleyen ben oldum, Bora abi'nin de cevabı buna ilişkindi.. kötü niyet yok.. ben de style sahibiyim.. benim maraba yakıştırmam Ford'un veya Otosan'ın artık kiminse, donanım stratejisine bir eleştiri getirmek içindi. belki çok dillendirdim ama en çarpıcı örnek arka tavan tutamaçlarıdır. sanki çok lüks birşeymiş gibi koymamaları.. sesli kontrol sistemi koy, bluetooth koy ama tutamaç yok.. "ulan bir tutamaç için amma lagaluga ettin" diyebilirsiniz belki ama arkada oturan için gerçekten ihtiyaç. arkaya kim oturduysa (annem, kayınvalidem, akraba-i taallukat) belli bir süre sonra "aaa tutamaç yok mu bunda?" diye soruyorlar..

yani demem o ki, kıçı kırık bir tutamaç titanium'a layık da biz maraba olduğumuz için mi style'a koymamışlar şeklinde bir ironi yapmak istedim ama görüyorum bambaşka yerlere çekilmiş...

her ne kadar ironi anlaşılmamış olsa da yine de sürç-i lisan ettiysek affola.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ferhat hocam neden böyle tepki verdiniz anlamadım.. maraba diyerek fitili ateşleyen ben oldum, Bora abi'nin de cevabı buna ilişkindi.. kötü niyet yok.. ben de style sahibiyim.. benim maraba yakıştırmam Ford'un veya Otosan'ın artık kiminse, donanım stratejisine bir eleştiri getirmek içindi. belki çok dillendirdim ama en çarpıcı örnek arka tavan tutamaçlarıdır. sanki çok lüks birşeymiş gibi koymamaları.. sesli kontrol sistemi koy, bluetooth koy ama tutamaç yok.. "ulan bir tutamaç için amma lagaluga ettin" diyebilirsiniz belki ama arkada oturan için gerçekten ihtiyaç. arkaya kim oturduysa (annem, kayınvalidem, akraba-i taallukat) belli bir süre sonra "aaa tutamaç yok mu bunda?" diye soruyorlar..

yani demem o ki, kıçı kırık bir tutamaç titanium'a layık da biz maraba olduğumuz için mi style'a koymamışlar şeklinde bir ironi yapmak istedim ama görüyorum bambaşka yerlere çekilmiş...

her ne kadar ironi anlaşılmamış olsa da yine de sürç-i lisan ettiysek affola.

Estağfurullah ben zeten msj larımı tekrar düzenledim.Sizin msj ınızı görmeden tepki vermiş olduğumu farkettim.Ya tutamaç işine ben arabayı aldığım ilk günden beri kılım sırf bu yüzden bulsam kendim parasını verip taktırıcam.Herşeyiyle on numara araç yapıp bluetooh kitini uyduruk yapıp bizi parazitlerele uğraştıranlardan da bu beklenir zaten ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.