Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Kullanım Tüyoları..

Mustafa Anil

Önerilen Mesajlar

Özellikle yazın çok işe yarayan bir özellikte ben söyliyeyim bilmeyenler için. :)

Kumandadan aracı açma tuşuna basılı tutun camlar açılsın ve aynen kapamaya basılı tutun cam lar kapansın :)Önceki aracımda bu özellik olduğu halde bilmediğim için 1 sene kullanmamıştım bu özelliği

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otomatik park açık kalmış manuel park ederken park sensörleri çalışmıyor. geçenlerde böyle bir durumda geri geri giderken hiç uyarı gelmedi araç pat diye durdu. vurdum mu diye baktım hiç bir iz yoktu. acaba diyorum citysafe modu geri geri giderken de mi çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otomatik park açık kalmış manuel park ederken park sensörleri çalışmıyor. geçenlerde böyle bir durumda geri geri giderken hiç uyarı gelmedi araç pat diye durdu. vurdum mu diye baktım hiç bir iz yoktu. acaba diyorum citysafe modu geri geri giderken de mi çalışıyor.

Sizin arka camda sensör varmı? :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel soru

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.